Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na wrzesień 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na wrzesień 2017

Horoskop astrologiczny

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Sytuacja ogólna

We wrześniu musisz uwierzyć w Siebie i Swoją intuicję. Zdasz Sobie sprawę, że koniec z odkładaniem spraw na potem. Są problemy i trzeba się z nimi zmierzyć. Metoda „chowania głowy w piasek” się nie sprawdzi. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse

Musisz zacząć stawiać na Swoim. Zrób to rozsądnie, ale nie daj Sobie dokładać kolejnych obowiązków za te same pieniądze. Gdzieś popełniasz błąd i czujesz, że narasta w Tobie frustracja. Zacznij porządkować sprawy finansowe. Nadszedł czas rezygnowania, z niektórych rzeczy. Może Twoje rachunki są zbyt wysokie i nie zwracasz na to uwagi? We wrześniu położysz temu kres.

Uczucia i związki

Masz świetną intuicję i jej nie słuchasz. Dobrze wiesz, że nie jest dobrze i nie potrafisz się temu przeciwstawić. We wrześniu znajdziesz w Sobie siłę, aby w sferze uczuciowej wiele uporządkować. Może czas przestać oszukiwać Siebie. Pozbyć się z otoczenia ludzi o negatywnej energii. Nie ważne, co inni powiedzą. Zrób pierwszy krok na drodze do szczęścia.

Zdrowie i kondycja

Miesiąc, który musisz poświęcić Sobie. Pomyśl o Swoim zdrowiu i zacznij przeciwdziałać negatywnym objawom.


Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Anastazja M