Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na wrzesień 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na wrzesień 2017

Horoskop astrologiczny

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Sytuacja ogólna

Miesiąc wymagający energii i zdecydowanego działania. We wrześniu dowiesz się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Spokojnie i powoli osiągniesz każdy cel. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse

Nie musisz się spieszyć, wystarczy, ze nadasz Swoim działaniom odpowiedni kierunek. Na początku miesiąca zrób Sobie plan, co chcesz osiągnąć, a na koniec miesiąca dowiesz się, że wszystko się udało. Musisz tylko bardzo stanowczo działać. Nie zwracaj uwagi na osoby, które będą chciały Ci przeszkodzić. Zejdą Ci z drogi, jest w Tobie więcej siły, niż myślisz.

Uczucia i związki

Nic na siłę, ale musisz w Swoich relacjach wprowadzić pewne zasady i w końcu powiedzieć, co Cię naprawdę denerwuje. Zrób to spokojnie, nadszedł czas wymagania starań od drugiej połowy Twojego związku. Wszystko nie może się opierać tylko na Twojej energii, bo czujesz, że inni Cię wykorzystują.

Zdrowie i kondycja

Są sprawy związane z Twoim zdrowiem, które od dłuższego czasu lekceważysz. Czas na wizytę u lekarza i zrobienie wyników, nawet tylko po to, aby się uspokoić. Ruch fizyczny bardzo wskazany.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Dobra wróżka Krystyna