Horoskop na wrzesień dla Barana

Horoskop na wrzesień dla Barana

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

baran

Horoskop miesięczny dla Barana

 

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy
Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały zodiakalnym baranom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce barany mogą napotkać jakieś trudności, mają one jednak w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by je pokonać i przekuć na sukces. Każde zwycięstwo będzie je umacniać i inspirować do dalszych starań.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu
Mocnym atutem baranów będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie, mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Barany mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Mimo wszystko sprzyja Wam karta Sądu, zatem koniec końców, to Wy będziecie górą. Niemniej, spokój, opanowanie i umiar będą lepszymi rozwiązaniami niż spontaniczne i pełne emocji reakcje.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity
Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop dla Ciebie! Tarot, runy, wróżka!! 

Wróżka