Horoskop na wrzesień dla Byka

Horoskop na wrzesień dla Byka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

byk

Horoskop miesięczny dla Byka

 

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny
Koło Fortuny da bykom szansę na wprowadzenie diametralnych zmian w ich życiu. Choć z natury mocno stąpają po ziemi, byki mogą podjąć ryzyko, dzięki któremu odniosą sukces i wyrwą się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, niezależnie od ich przyczyn rezultaty mogą być bardzo dobre.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca
W chaosie zmian, jakie niesie poprzednia karta Głupiec niejako pociesza, że nic złego się w tym czasie bykom nie stanie. Nawet, jeśli ich działania będą irracjonalne i szalone, to los będzie im sprzyjał i w kluczowym momencie odzyskają poczucie rzeczywistości.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy
Zodiakalne byki powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Byki powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata
W tym miesiącu bykom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Wróżka online! Tarot, numerologia, sennik, horoskop!

Wróżbitka Amber