Horoskop na wrzesień dla Koziorożca

Horoskop na wrzesień dla Koziorożca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozec

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży
Koziorożce mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co koziorożce mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Koziorożce nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej
Koziorożcowi będzie sprzyjała silna kobieca energia. Być może koziorożec poszuka rady u mądrej i szanowanej kobiety. Jeśli postąpi wedle jej rady, może wiele zyskać. Bardzo sprzyjające okoliczności będą miały związek z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi, w ich gronie koziorożec będzie swobodny i szczęśliwy.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca
Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać koziorożce przed tym, by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Koziorożce nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity
Dla koziorożców ważne będzie, aby we wrześniu znaleźć chwilę dla siebie, aby zatrzymać się w codziennym pędzie i zastanowić nad tym, co dzieje się w ich życiu. Koziorożce będą chciały na chwilę uciec od świata, poukładać sobie wszystko i wytyczyć nowy plan działania. Ważne, aby pamiętały o tym, że poza potrzebami ciała mają również potrzeby duchowe.

Dobrego miesiąca życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, sennik, horoskop!

Wróżka Anastazja M