Horoskop na wrzesień dla Lwa

Horoskop na wrzesień dla Lwa

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

lew

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku lwa będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla lwów byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą lwy ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata
Świat to bardzo pozytywny znak dla lwów. Przyniesie im on możliwość zakończenia ważnych, życiowych spraw oraz sprawi, że ich wysiłki zakończą się sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli lwom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat mówi lwom, że zanim rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom miały czas, by się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci
W tym miesiącu wrześniu lwy powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na trudne zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków
Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku lwa. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia lwów.

Wróżba dla Ciebie! Horoskop, sennik, numerolog!

Tarocistka Ewa