Horoskop na wrzesień dla Skorpiona

Horoskop na wrzesień dla Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpion

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy
Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju skorpionów. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni im ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza
Skorpiony znajdą wsparcie u kobiety cieszącej się władzą i autorytetem. Pod jej opieką, lub za jej cichym wstawiennictwem będą mogły znacznie się rozwinąć i osiągnąć wybrane przez siebie cele. Będzie to jednak subtelne wsparcie, warto jednak skorzystać z mądrej rady bardziej doświadczonej, życzliwej osoby. Cesarzowa sprzyja także budowaniu więzi rodzinnych.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny
Zodiakalnym skorpionom grozi zastój i stagnacja, a tego nie lubią. Potrzebujecie zmiany, ruchu, ale być może boicie się opuścić bezpieczną przystań. Nie róbcie rewolucji na siłę, jeśli nie jesteście gotowi na zmiany, nie wprowadzajcie ich teraz w życie. Niestety w tym miesiącu szczęście nie szczególnie Wam sprzyja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Ważnym wydarzeniem dla skorpionów będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się skorpionom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może skorpiony zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Wróżka online! Tarot, runy, sennik, horoskop!!

Wróżka