Horoskop na wrzesień dla Wagi

Horoskop na wrzesień dla Wagi

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

waga

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla wag priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem wagi najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wagi Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wagi mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Wagi łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy
Wagi powinny uważać na to, by mierzyć siły na zamiary. Mogą porwać się na przedsięwzięcie, które je przerasta i w efekcie może zabraknąć im sił, wiedzy lub umiejętności by z niego wybrnąć. Wagi powinny najpierw zakończyć to, co rozpoczęły, inaczej nie starczy im energii na pokonywanie kolejnych przeszkód. Więcej uporu i wytrwałości!

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu
Wagi będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddani ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla wag bardzo ważny.

Horoskop dla Ciebie! Wróżka czeka na telefon!

Wróżka Enid