Horoskop na wrzesień Wodnik

Horoskop na wrzesień Wodnik

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wodnik

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci
Dla wodników wrzesień będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed wodnikami otworzy się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca
Słońce da wodnikom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki i relacje z innymi ludźmi. Los będzie sprzyjał wodnikom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którymi się otaczają.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne wodniki powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Wodniki muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza
Dla zodiakalnych wodników ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop dla Ciebie! Tarot, runy, wróżka!

Wróżka Ewa