Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny dla wibracji 1

Wibracja 1 - Dalekie horyzonty

kipper36


Twoje życzenia i nadzieje mają szansę się spełnić…

Jedynki mają naturę zdobywcy, lidera i przewodnika stada, lubią wyzwania i dobrze wiedzą czego w życiu chcą. W miłości działają szybko, czasem nieprzewidywalnie, są przy tym namiętne i uczuciowe ale też potrafią być dominujące, uparte, zaborcze i egoistyczne. Jako wielcy indywidualiści potrzebują w związku własnej przestrzeni i miejsca na realizację własnych potrzeb.

Samotnym jedynkom pomimo tego, iż doskonale potrafią radzić sobie w pojedynkę początek wiosny i miesiąc kwiecień przyniesie silne pragnienie i tęsknotę za miłością. Pomimo tego, iż raczej nie jesteście typami marzycielskimi w tym miesiącu wiele samotnych jedynek będzie marzyć o miłości i mieć wielkie nadzieje na wejście w szczęśliwy związek. Z początkiem wiosny wasze głęboko ukryte pragnienia, życzenia i tęsknoty serca dadzą o sobie znać bardziej niż zwykle. Karta Dalekich horyzontów wróży Wam dużą szansę spełnienia życzeń i nadziei, jednak pod warunkiem, że włożycie w ich realizację trochę więcej wysiłku niż dotychczas, w przeciwnym razie pozostaną one tylko w sferze Waszych marzeń. Możliwe kontakty z obcokrajowcami oraz zagraniczne dalekie zamorskie podróże. Jeżeli planujecie daleką podróż macie ogromne szanse spotkać miłość właśnie w obcym kraju, gdzieś na krańcu świata, jeśli nie macie takich planów, szukajcie swojego szczęścia blisko wody lub nad wodą i najlepiej wśród wibracji 2,3,4 i 6.

Zajętym jedynkom karta Dalekich horyzontów wróży doskonałe porozumienie z partnerem na każdym poziomie życia emocjonalnym, duchowym oraz finansowym. Możecie liczyć na płynność i lekkość Waszych wzajemnych relacji, doskonały przepływ energii, myśli i emocji między Wami. Jednym słowem – pełne porozumienie dusz. Pary, które planowały powiększenie rodziny mogą w tym miesiącu doczekać się upragnionej ciąży lub zostać rodzicami.

Rada od karty Dalekich horyzontów: Oddaj się swoim marzeniom, naprawdę warto marzyć i czekać bo jest nadzieja na spełnienie! Planujcie urlop w odległe kraje, z odwagą realizujcie swoje marzenia.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Porozmawiaj z autorką horoskopu, zadzwoń do wróżki!

fortuna