Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny dla wibracji 2

Wibracja 2 - Łaskawy Pan

kipper5


Uwaga: Dojrzały mężczyzna na horyzoncie!

Dwójki z natury są romantyczne, wrażliwe, uczuciowe i rodzinne, zawsze dążą do partnerstwa, gdyż do pełni szczęścia potrzebna im obecność bliskiej osoby. W związku oddani i gotowi do poświęceń, starają się przez całe życie przypodobać bliskim osobom, gdyż bardzo potrzebują akceptacji ze strony otoczenia. Dwójki z reguły są ugodowe jednak bardzo łatwo je zranić, gdyż są szczególnie wrażliwe na krytykę. Niestety często bywają samotne…

Dla samotnych kobiet: W miesiącu kwietniu Twoja uwaga będzie skierowana w stronę starszego od Ciebie i ważnego mężczyzny z Twojego otoczenia, może to być np. Twój przyjaciel. Jest to osoba wspierająca, dobra i uczciwa, na którą zawsze możesz liczyć w potrzebie. Jeśli nie masz przyjaciela to rozejrzyj się wokół siebie, gdyż blisko Ciebie znajdzie się starszy od Ciebie mężczyzna, który będzie Tobą żywo zainteresowany, warto więc zwrócić na niego uwagę, gdyż zdaje się, że jest on bardzo dobrym kandydatem na przyszłego partnera, szczególnie jeśli jego wibracja urodzenia to 2,4 i 6.

Uwaga: jeśli żywisz jeszcze uczucia do swojego byłego partnera w tym miesiącu może być on jeszcze dla Ciebie ważny lub może ponownie pojawić się w Twoim życiu...

Samotnym mężczyznom karta Łaskawego Pana wróży dalszą samotność, przebywanie w męskim gronie oraz potrzebę zwrócenia uwagi na starszych członków rodziny.
W związku duże wsparcie ze strony partnera, dobry, uczciwy, wierny i wspierający partner. Będziesz mogła liczyć na jego pomoc przy świątecznych zakupach, naprawach i porządkach. Dodatkowo w tym tygodniu na Twój związek mogą mieć także pozytywny wpływ starsze osoby z rodziny np. rodzice, teściowie, krewni, przyjaciel domu. Osoby, które są Ci przychylne i które pomogą załagodzić ewentualne nieporozumienia z partnerem (jeśli takie są).

Rada od Łaskawego Pana: szukaj wsparcia i rad u bliskich, życzliwych Ci osób, które obdarzasz zaufaniem i które z racji życiowego doświadczenia są dla Ciebie autorytetem. Warto czerpać z ich mądrości i doświadczenia.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Porozmawiaj z autorką horoskopu, zadzwoń do wróżki!

fortuna