Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny dla wibracji 3

Wibracja 3 – Trumna

kipper19


Pożegnań nadszedł czas…

Trójki to osoby kochliwe, czarujące i uwodzicielskie, niezwykle namiętne, posiadające naturalny dar czarowania, flirtowania i uwodzenia płci przeciwnej. Jak kochają to całym swoim sercem. Bardzo łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi, są bardzo towarzyskie i wesołe, a ich wrodzony wdzięk i czar czyni ich bardzo atrakcyjnymi partnerami dla innych. Niestety mogą często zmieniać obiekty swoich uczuć, a nawet mieć problem z dochowaniem wierności, gdyż po prostu kochają być zakochane...

Samotnym trójkom karta Trumny wróży w miesiącu kwietniu dalszą samotność i brak nowego obiektu westchnień. Co zrobić aby to się zmieniło? Drogie trójki abyście mogły ponownie poczuć motylki w brzuchu musicie definitywnie zostawić za sobą bolesną przeszłość i zamknąć pewien rozdział swojego życia. Jeśli wciąż rozpamiętujecie to co było, żywicie uczucia do kogoś z przeszłości lub macie mylne wyobrażenie o związkach i miłości – nadszedł czas aby się z nimi ostatecznie pożegnać. Jeśli jesteście kimś obecnie zainteresowane niestety znajomość ta się nie rozwinie, gdyż dana osoba nie odwzajemni Waszych uczuć.

Karta Trumny radzi – pozwól odejść negatywnym uczuciom, bolesnym doświadczeniom i wyobrażeniom o miłości, porzuć ten ciężki balast, który nie pozwala Ci przyciągnąć odpowiedniego partnera do siebie. Pożegnaj się ze starym porządkiem i otwórz się na nowe! Koniec cyklu zawsze obejmuje wielką zmianę w nas samych, która jest jednak niezbędna do tego, aby móc pójść dalej już w zupełnie nowym kierunku.

Zajętym trójkom karta Trumny wróży niestety negatywne zmiany w relacji partnerskiej np. zakończenie obecnej relacji, separację lub symboliczną ‘śmierć związku lub uczucia’, które łączyło kiedyś partnerów. W najlepszym razie obojętność partnera i pogodzenie się ze swoim losem, lęk przed zmianami i uparte dążenie do zachowania istniejącego stanu rzeczy, uniemożliwiające związkowi jakikolwiek rozwój.

Być może będziecie musieli pożegnać się z tym na czym Wam bardzo zależy, niektóre trójki mogą mieć nawet złamane serce. Koniec zimy zapowiada koniec pewnego rozdziału w Waszym życiu a jeśli w Waszym dotychczasowym związku działo/dzieje się źle karta Trumny zapowiada pożegnanie z toksyczną relacją, które w dalszej przyszłości obróci się na Waszą korzyść.

Uwaga: Strzeż się niewierności, gdyż będziesz musiał ponieść jej bolesne konsekwencje…

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna