Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny dla wibracji 4

Wibracja 4 – Krótka choroba

kipper31


Małżeńska terapia…

Czwórki to osoby bardzo lojalne i całkowicie godne zaufania, można polegać na ich szczerości. Niestety bardzo często mają problemy z okazywaniem swoich uczuć, co sprawia, że często są samotne lub w późnym wieku biorą ślub. Może brakować im romantyzmu i wielkich namiętności, ale nie są oziębli i nieczuli – po prostu z trudem ujawniają swoje uczucia. W stosunku do nieznajomych mogą być wstydliwe lub spięte. W związku wierni, lojalni, dbający o rodzinę, swojej partnerce i dzieciom potrafią zapewnić życie na wysokim poziomie.

Samotnym czwórkom karta Krótkiej choroby wróży dalszy przestój w sprawach uczuciowych. W tym miesiącu sprawy miłosne mogą niestety ‘kuleć’ i nie ułożą się tak, jakbyś tego chciał czy oczekiwał. Zaletą tej karty jest jednak to, że tak naprawdę opisywany przestój, ewentualnie małe potknięcie w uczuciach nie zrobi Wam większej różnicy. Będzie trwać krótko lub będzie niezbyt zauważalne, gdyż będziecie się koncentrować na innych - obecnie ważniejszych dla Was sferach życia. Niektóre wolne czwórki mogą jednak doświadczyć przelotnych kontaktów seksualnych lub odwrotnie seksualnych blokad czy przejściowych problemów np. z potencją czy spadkiem libido. Esencją tej karty jest jednak zawsze uczuciowa bierność i ogólne zawieszenie uczuć i to właśnie ten aspekt będzie dla Was motywem przewodnim tego miesiąca. Swojego szczęścia szukajcie wśród wibracji 2, 6 i 7.

Zajęte czwórki czekają przejściowe problemy w związku – możliwe nieporozumienia, ciche dni, poczucie bezsilności, chwilowy brak kontaktów intymnych lub ich znaczący niedobór. Karta Krótkiej choroby zwraca Wam uwagę na potrzebę uzdrowienia relacji, czasem nawet małżeńską terapię lub przynajmniej bardzo szczerą rozmowę. Kiedy Wasz związek choruje a wzajemne stosunki ‘kuleją’, unikanie siebie wzajemnie to najgorsza strategia jaką możecie teraz obrać. Jeśli czujecie, że Wasz związek Was przytłacza, starajcie się ze sobą o tym szczerze porozmawiać. Na obecnym etapie macie jeszcze szansę rozwiązać swoje problemy a przy obopólnych chęciach i zaangażowaniu szybko zażegnacie małżeński kryzys.

Karta Krótkiej Choroby radzi, aby zwrócić także szczególną uwagę na swoje zdrowie i samopoczucie. To nie jest odpowiedni czas na energiczne działanie, wręcz przeciwnie teraz należy wypocząć, przystopować, dłużej pospać, poleżeć w łóżku, zrelaksować się i zregenerować nadwątlone siły w przeciwnym razie jakaś niedyspozycja czy przesilenie wiosenne może Was do tego zmusić… Jeśli zauważysz symptomy choroby, które nie przechodzą po kilku dniach, nie bagatelizuj objawów i koniecznie udaj się do lekarza!

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadwoń do autorki horoskopu, porozmaiwaj z wróżką!

fortuna