Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny dla wibracji 6

Wibracja 6 – Podróż

kipper10

Szóstki bardzo poważnie traktują miłość, jak żadna inna wibracja dążąc do trwałego i zalegalizowanego związku. Aby mogły rozwijać się wew. potrzebują miłości partnera i poczucia bezpieczeństwa w związku. Dla większość z nich dom jest całym światem, są niezwykle rodzinne, uczuciowe i sentymentalne. Często nie wierzą w siebie, bywają nadopiekuńcze, gdyż bardzo troszczą się o innych, zawsze dążąc do stabilizacji i harmonijnych stosunków z partnerem. Dopóki nie znajdą miłości mogą jednak uchodzić za niestałe w uczuciach.

Samotnym szóstkom w kwietniu szykują się zupełnie nowe miłosne doświadczenia. Karta Podróży wróży możliwość poznania nowej osoby podczas niedalekiej podróży lub wycieczki w miłym towarzystwie. Jednak niektóre z Was mogą wykazywać tzw. ‘tendencje ucieczkowe’ do wchodzenia w relacje partnerskie. Cokolwiek to będzie niewątpliwie coś się będzie działo, coś nowego do Ciebie nadchodzi, widać ożywienie w życiu miłosnym i towarzyskim, a Ty sam obierzesz jakiś nowy kurs, ku któremu będziesz podążać. Partnera szukaj wśród wibracji Ci podobnych 2 i 6. 3 i 5 da Ci radość, ale może nie dać stabilizacji, idealne na romans ale niekoniecznie na stały związek.

Zajętym szóstkom karta Podróży może wróżyć dwojako. Jedne pary doświadczą ruchu i wspólnej aktywności, wspólnych podróży czy wycieczek za miasto, w Waszym związku nie będzie nudy ani stagnacji. Związek może wpaść na nowe tory, niewykluczony nowy cel, nowy czegoś początek. Natomiast w innych relacjach może wkraść się tendencja odwracania się do partnera plecami i zmiana kierunku w waszej relacji.

Rada od karty Podróży: zrób krok naprzód i rozpocznij coś nowego w swoim życiu lub związku, kieruj się ku nowym doświadczeniom, warto w tym miesiącu udać się we wspólną podróż, krótki urlop lub wykorzystać świąteczną przerwę na jakiś rodzaj wspólnej aktywności. Wypoczywaj aktywnie, jeśli nie uprawiasz sportu warto to zmienić i zadbać o swoje ciało!

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Porozmawiaj z autorką horoskopu, zadzwoń do wróżki!

fortuna