Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny dla wibracji 7

Wibracja 7 – Wysoka wygrana

kipper11

Duże szczęście i powodzenie w miłości…

Siódemki z pozoru chłodne, zdystansowane i introwertyczne mogą mieć pewien problem z ułożeniem sobie życia uczuciowego. Tendencja do samotnictwa, problem z okazywaniem uczuć i częstych dowodów miłości mogą odstręczać potencjalnych adoratorów. Bardzo często są więc samotne, gdyż trudno im poznać odpowiedniego partnera, który by ich zrozumiał i w pełni zaakceptował. Otoczenie może je postrzegać jako osoby ‘dziwne’. Jednak gdy ktoś je szczerze pokocha odpłacą mu wielką miłością i ofiarnością. Przy boku partnera zupełnie inaczej patrzą na świat, stają się łagodniejsze, bardziej przystępne i częściej bywają w towarzystwie.

Samotnym siódemkom karta Wysokiej wygranej zwiastuje szczęście w miłości i duże powodzenie u płci przeciwnej. Los się do Ciebie uśmiechnie – bardzo możliwy romans, zawarcie nowych znajomości, zauroczenie, nawet więcej niż jedno!. W tym miesiącu będziesz na fali wznoszącej, a Twoje uczucia mogą być silne i intensywne aczkolwiek zmienne i niestałe, niewykluczone też szczęśliwe zbiegi okoliczności, ożywienie w życiu towarzyskim jednak jeszcze bez konkretów, sytuacja może być niepewna. Najlepszy związek stworzycie z drugą 7, 4 i 9.

W związkach siódemek spełnienie w miłości, szczęście, obfitość (również finansowa) i sukces. Spełnione i satysfakcjonujące uczucie, w związku stabilnie.

Rada od karty Wysokiej wygranej: Nie bój się zaryzykować, szczęście teraz bardzo Ci sprzyja, a podjęte ryzyko bardzo się opłaci! Jeśli wykażesz się odwagą możesz dużo ugrać na życiowej loterii! Powodzenia, los jest po Twojej stronie! W tym miesiącu warto również grać np. na loterii.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Porozmawiaj z autorką horoskopu, zadzwoń do wróżki!

fortuna