Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny dla wibracji 8

Wibracja 8 – Więzienie

kipper29

Samotność, izolacja i poczucie ograniczenia…

Ósemki w kontaktach z płcią przeciwną są zaborcze a osobę, którą kochają chciałaby mieć na własność. Ich ognisty charakter jest jednak bardzo atrakcyjny dla potencjalnych partnerów. W miłości wyznają zasadę ‘wszystko albo nic’ a osoba, z którą się zwiążą, musi stale zapewniać je o swoim uczuciu i im się całkowicie podporządkować. Związek z tą wibracją na pewno nie należy do nudnych choć ósemki uchodzą za partnerów trudnych i władczych z uwagi na swoją wszechobecną chęć dominacji…

Samotne ósemki z początkiem wiosny nie będą miały szczęścia w miłości. Negatywna karta Więzienia przepowiada Wam dalszą samotność, pecha w miłości, miłość niespełnioną, nieodwzajemnioną. Opcje ruchu będą zablokowane, możecie natrafić na czyjś opór lub odwrotnie blokować Was będą własne wew. ograniczenia. Niektóre ósemki same na własne życzenie będą się izolowały od ludzi, widać ograniczenie życia towarzyskiego. Postawicie wokół siebie i swojego serca mur, przez który bardzo trudno będzie się przebić. W tym miesiącu miłość będzie poza Waszym zasięgiem lub sami się na nią zamknięcie. Karta Więzienia wróży bezruch, tkwienie w miejscu i ogólnie ponury czas. To okres niepodejmowania decyzji i zahamowania aktywności w sferze uczuciowej.

Zajęte ósemki również będą odczuwały poczucie samotności i izolacji. Możecie mieć poczucie zmęczenia, ograniczenia i stłamszenia w obecnym związku. Partnerstwo może Was przytłaczać, ograniczać i blokować osobisty rozwój. Wasz związek utknął w miejscu, nie rozwija się. Karta Więzienia wskazuje na emocjonalne uwięzienie w relacji, która Was nie satysfakcjonuje, a z której z różnych przyczyn nie potraficie się uwolnić.

Karta Więzienia nie zwiastuje pozytywnych relacji – pokazuje życie obok siebie, dystans, brak zaufania do partnera. W najlepszym razie dystans ten będzie tylko fizyczny, kiedy to z przyczyn zewnętrznych i od Was niezależnych będzie Was od siebie odgradzał. Ale nawet wtedy poczucie oddalenia, izolacji, samotności i przygnębiającego poczucia, że nie możecie tego teraz zmienić niestety pozostanie…

Rada od karty Więzienia: Zatrzymaj się, poczekaj! To nie jest dobra pora na działanie. Aby osiągnąć swój cel musisz wyjść poza swoje wew. ograniczenia i blokady.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Porozmawiaj z autorką horoskopu, zadzwoń do wróżki!

fortuna