Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny na kwiecień

Miłosny horoskop numerologiczny dla wibracji 9

Wibracja 9 – Praca

kipper34

Staranie, wysiłek, zaangażowanie i trud…

Dziewiątki są bardzo wrażliwe, sentymentalne i uczuciowe, jednak w uczuciach nie są zbytnio wylewne. To typy samotnicze. Jeśli znajdą tą właściwą osobę są jej bardzo oddani i lojalni, stają się sentymentalne i romantyczne. Kierują się w życiu emocjami, małżeństwo traktują bardzo poważnie, nie tolerują zdrady. Od partnera wymagają dbania o ognisko domowe i okazywania uczuć z czym same mogą mieć problem…

Samotne dziewiątki w miesiącu kwietniu aby kogoś poznać lub się do kogoś zbliżyć będą musiały się mocno napracować. Trzeba się będzie zdecydowanie mocniej postarać, zaangażować i włożyć w to trochę chęci, czasu i wysiłku. Nic samo do Was nie przyjdzie. W tym miesiącu dostaniecie od losu dokładnie tyle ile sobie sami wypracujecie. Z drugiej strony zbytnie skupienie i poświęcenie się pracy i karierze może Wam utrudniać poznanie nowej osoby. Gdzie szukać swojej drugiej połówki? Macie szansę poznać nową osobę poprzez pracę, w pracy lub własne hobby i zainteresowania.

Rozejrzyjcie się więc uważnie wokół siebie, rozwijajcie swoje pasje, zapiszcie się na jakiś kurs, wykażcie się inicjatywą. Jeśli ktoś obecnie Wam się podoba znajomość ta będzie wymagać dużego zaangażowania z Waszej strony aby mogła się dalej rozwinąć. Jeśli będziecie biernie czekać na sygnał drugiej strony nowa znajomość może niestety rozejść się po kościach…Szukajcie swojej bratniej duszy wśród 9 i 7 oraz 4 i 2, to dla Was najlepsi partnerzy.

Zajęte dziewiątki mogą albo w ogóle nie mieć czasu dla swojego partnera z uwagi na dodatkowe obowiązki np. w pracy albo będą mieli ‘coś do przepracowania’ w swojej relacji. Wasza aktywność może być ukierunkowana dwojako - albo na ucieczkę od partnera np. w pracę, obowiązki domowe czy hobby albo wręcz przeciwnie – będziecie bardzo aktywni i zaangażowani w to aby się do niego zbliżyć. Wspólna praca czy wykonywanie codziennych porządków w domu czy ogrodzie niewykluczone. Jedno jest pewne, w tym miesiącu będziecie musieli włożyć dodatkowe staranie i wysiłek w to aby wasza relacja była harmonijna i zgodna a jeśli były między Wami ostatnio konflikty i spięcia nad ich załagodzeniem i przezwyciężeniem trudności trzeba będzie jeszcze mocno popracować.

Rada od karty Pracy: Popracuj teraz nad swoim związkiem, relacjami z innymi lub nad samym sobą. Jeśli zaczniesz działać z zaangażowaniem w określonym kierunku Twój wysiłek na pewno się opłaci…

 Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Porozmawiaj z autorką horoskopu, zadzwoń do wróżki!

fortuna