Horoskop tygodniowy od 10 lipca do 17 lipca 2017

Horoskop tygodniowy od 10 lipca do 17 lipca 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 10 lipca do 17 lipca

Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu bliźnięta możesz liczyć na to, że otrzymasz szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskasz jasność sytuacji i możesz lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Bedziesz bronić swoich poglądów i masz ostrzeżenie, aby z tego powodu nie wplątać się w otwarty konflikt.

Zdrowie:
Twój stan zdrowia będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w Tobie duch sportowej rywalizacji. Będziesz mieć okazję wykazać się i sprawdzić swoją kondycję. Rywalizacja, do jakiej staniesz będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia:
W najbliższych dniach będziesz cieszyłć się emocjonalnym ciepłem. Zapewni Ci to energia, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca:
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie wielką satysfakcję. Może pojawić się możliwość otrzymania wartościowego prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Korzystny wyrok sądowy.

Agrupa

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 10 lipca do 17 lipca

Sytuacja ogólna: 
Na Twojej drodze drobne przeszkody. Musisz pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Ostrzeżenie przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie:
Nieustanna walka z przeciwnościami losu nadszarpnie Twoje zdrowie. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia:
Trudnościach w życiu uczuciowym. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Postępuj rozważnie. Następstwem niewłasciwego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków

Praca:
Ten tydzień będzie ciężki i wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko musisz nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągniesz poziom, do którego dążysz. Nie będzie to prosta droga, jednak wypracowany sukces okaże się trwały.

Bgrupa

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 10 lipca do 17 lipca

Sytuacja ogólna:
Zaufaj swojemu rozumowi, myśl pozytywnie i nie rób niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Potrzebujesz czasu dla siebie.

Zdrowie:
W ostatnich dniach, jesli miałaś problemy ze zdrowiem mozesz liczyć na jego znaczną poprawę. W przypadku, gdy byłaś w formie możesz nadal cieszyć się witalnością.

Uczucia:
Możesz wdać się w ognisty romans. Szczególnie osoby wolnego stanu mają w tym tygodniu dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

Praca:
Aby odnieść sukces sprawach zawodowych musisz działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskasz pozycję i szacunek środowiska zawodowego. Będziesz świetnie kierować zespołem i wspierać swoich protegowanych, budując silną pozycję zawodową.

Bgrupa

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

 

Horoskop od 10 lipca do 17 lipca

Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu będziesz cieszyć się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Będziesz bardziej dojrzała emocjonalnie, opiekuńcza i chętna do niesienia pomocy bliskim. Energia tego tygodnia sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i o otwartości na świat.

Zdrowie:
Stan zdrowia może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyłaś się dobrym zdrowiem, to powinnaś na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowałaś, oznacza to zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia:
Zmobilizujesz się, aby zawalczyć o swój związek, gdyż ostatnimi czasy nieco go zaniedbujesz. W relacjach pojawiły się trudności, ale nie są one poważnymi przeszkodami i pokonanie ich scementuje związek. Wolne osoby również czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

Praca:
W pracy będziesz podejmować nowe wyzwania i zdobywać nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed Tobą nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona wspaniałe efekty.

Bardzo dobra wróżka, czeka na Ciebie! Zapytaj o przyszłość, tarot, runy, horoskop, numerologia!

Wróżka Enid