Horoskop tygodniowy od 18 lipca do 25 lipca 2017

Horoskop tygodniowy od 18 lipca do 25 lipca 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy od 18 lipca do 25 lipca

Sytuacja ogólna:
Będziesz w tym tygodniu nieco zdystansowana do otaczającego świata. Staraj się zachować zdrowy rozsądek i z dystans w oceniae sytuacji, w jktorej się znajdujesz. Zadbaj również o równowagę między potrzebami swojego ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie:
Kondycja będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postaw na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągniesz dobrą formę. Być może uda Ci się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia:
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Ważne jest, aby zostawić drugiej osobie osobistą przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Osoby nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca:
Istnieje możliwość rozwinięcia zainteresowań, odkrycia nowych umiejętności i rozwinięcia talentów. Możesz zaangażować się w nowe zadanie, a to da Ci szansę osiągnięcia sukcesu. Dzięki temu obudzą się w Tobie nowe ambicje i poświęcisz się realizacji wytyczonych zadań.

Agrupa

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 18 lipca do 25 lipca

Sytuacja ogólna:
Będziesz w nadchodzących dniach czuć się pewnie i stabilnie. W dużej mierze będzie tak dzięki temu, że możesz liczyć na wsparcie kogoś zaufanego i mądrego, kto będzie pomagał w każdej sytuacji. Docenisz wartość przyjaźni i więzi rodzinnych.

Zdrowie:
W tym tygodniu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem, energią i siłami witalnymi. Dla osób chorych jest to zapowiedź powrotu do zdrowia.

Uczucia:
Poznasz wkrótce jakieś tajemnice lub zdobędziesz ciekawe informacje o obiekcie swoich westchnień. Czekanie z działaniem na właściwy moment przyniesie dobre rezultaty. Dla osób w związku nastąpi czas głębokiego zrozumienie i pogłębienie relacji emocjonalnej.

Praca: 
Szykują się zmiany na lepsze, być może awans lub nowa lepsza oferta pracy. Zawodowo będziesz usatysfakcjonowana i chętnie podejmiesz nowe wyzwania. Mimo sukcesów możesz jednak odczuwać przygnębienie. Zdecydowanie zbyt wiele wymagasz od siebie i przez to tracisz szerszą perspektywę.

Bgrupa

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 18 lipca do 25 lipca

Sytuacja ogólna:
We wszystkich aspektach życia będziesz w tym tygodniu mieć wiele szczęścia. Wokół będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do Ciebie garnąć. Musisz dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem.

Zdrowie:
Może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Da o sobie znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia:
Będziesz szczerze zaangażowana w Swój związek. To dojrzałe podejście ugruntuje Cię w uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca:
Okres, w którym praca będzie sprawiała Ci przyjemność, będziesz ją wykonywać lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się ze współpracownikami lub przełożonymi.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 18 lipca do 25 lipca

Sytuacja ogólna:
Odczujesz w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają Cię zmagania i walka, którą prawdopodobnie sama sprowokujesz pozorując konflikty. Ostrzeżenie, by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie wywołasz może zacząć wymykać się spod kontroli.

Zdrowie:
Możesz być w nieco gorszej formie fizycznej. Ostatnimi czasy brałaś na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczniesz odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia:
W życiu uczuciowym nastanie piękny czas, w którym z radością będziesz cieszyć się związkiem. Docenisz uprzejme gesty partnera, które z przyzwyczajenia lekceważyłaś. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Możesz stworzyć stabilną i trwałą relację. Zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca:
W pracy zapowiada się ważny moment. Będziesz poddana ocenie, od której w dużej mierze zależy zawodowa kariera, jeśli się zmobilizujesz i pokażesz z jak najlepszej, profesjonalnej strony, możesz osiągnąć wymierne zyski.

Wróżka, jasnowidz, numerolog, astrolog, zadzwoń! Tarot, runy, horoskopy!

Wróżka Anna Bell