Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop astrologiczny na grudzień. Sprawdź, co Cię czeka!

grudzien1

 

Znak zodiaku baran

Baran (21.03 - 20.04), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
W tym miesiącu osoby spod znaku Barana będą musiały zweryfikować swoje podejście do ważnych dla nich kwestii. Coś co było dla nich ważne, zawali się, gdyż było budowane na złych fundamentach, jeśli wyciągną wnioski z tej przykrej lekcji będą mogły zacząć budować swoją przyszłość na nowych i zdrowych zasadach.

Sprzyjające okoliczności
W tym miesiącu osoby spod znaku Barana będą umiały świetnie ocenić sytuację, w której się znajdą, a to dzięki swojej bystrości umysłu. Da im ona również mądrość i rozwagę przy podejmowaniu ważnych decyzji oraz pozwoli obiektywnie oceniać inne osoby.

Ostrzeżenie
Ostrzeżenie przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym miesiącu być trudne.

Wydarzenie miesiąca
Osoby spod znaku Barana powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą decyzji, które muszą podjąć. Coś w życiu Baranów skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosi pustki i w puste miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Może to być zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu lub znajomości.

Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką!

Dobra wróżka Krystyna 

Znak zodiaku byk

Byk (21.04 - 21.05), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Gwiazdy będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju Byków. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazdy zapewnią osobom spod znaku Byka ochronę, a ich moc będzie szczególnie silna, gdyż sprzyja im Jowisz, planeta pomyślności i realizacji zadań.

Sprzyjające okoliczności
Bykom sprzyjać będzie ich rozum. Koncentracja, uwaga i wiedza to ich największe atuty i będą z nich korzystać. Będą w stanie wiele poświęcić by zdobyć nową wiedzę, wejść na nowy poziom poznania, jednak ich działanie pozbawione jest egoizmu.

Ostrzeżenie
Gwiazdy ostrzegają osoby spod znaku Byka przed zbytnią ufnością we własne siły i umiejętności. Być może nie posiadają one jeszcze dostatecznej wiedzy, bądź nie odkryły istotnej informacji. Byki powinny unikać sekretów i plotek.

Wydarzenie miesiąca
W tym miesiącu układy planet wniosą w życie Byków szczęście, obfitość i stabilizację. Ważnym momentem będzie czas spędzony z matką, bądź kobietą nam życzliwą, a posiadająca status, uznanie i wiedzę. Może ona doradzić w istotnej kwestii, pokierować Bykami w dobrą stronę.

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy!

Wróżka

 

Znak zodiaku bliznięta

Bliźnięta (22.05 -21.06), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Bliźnięta postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Bliźnięta będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Sprzyjające okoliczności
Układy gwiazd pozwolą osobom spod znaku Bliźniąt trafnie ocenić sytuację, obiektywnie i uczciwie osądzić innych oraz logicznie podejmować decyzje. Grudzień sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji na przyszłość. Może też sprawić, że Bliźnięta zostaną pozytywnie ocenione przez otoczenie.

Ostrzeżenie
Bliźnięta powinny szczególnie uważać na kwestie, które pragną za wszelką cenę zakończyć. Niektóre zmiany mogą być nieodwracalne i nie należy decydować się na nie pochopnie czy pod wpływem impulsu.

Wydarzenie miesiąca
W nadchodzącym miesiącu ważnym elementem życia osób spod znaku Bliźniąt będzie podjęcie ryzyka. Decyzja, przed jaką staną będzie wymagała odwagi, jednak zważywszy na sprzyjającą planetę Wenus można wnioskować, że Bliźnięta zakręcą Kołem Fortuny i zmienią swoje życie na lepsze.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!

Wróżbitka Amber

Znak zodiaku rak

Rak (22.06 -22.07), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały Rakom. Na swoje życiowej ścieżce Raki napotkają trudności, mają one jednak w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by je pokonać i przekuć na sukces.

Sprzyjające okoliczności
Osoby spod znaku Raka będą w stanie poświęcić się dla ważnego, wyższego celu. Ta koncentracja, zaangażowanie i wytrwałość przyniosą im korzystne rezultaty i pozwolą wejść na wyższy poziom rozwoju.

Ostrzeżenie
Pluton w tranzycie Raków to sygnał, aby wystrzegały się zbytniej ufności we własne siły i umiejętności. Nie posiadają dostatecznej wiedzy, by sprostać wyzwaniu bądź nie odkryły istotnej informacji. Raki powinny unikać tajemnic i plotek.

Wydarzenie miesiąca
Dla Raków niezwykle ważne będzie wsparcie i rada jaką otrzymają od zaufanego przyjaciela. Osoba ciesząca się autorytetem pokieruje Rakami tak, by odniosły one jak największy sukces. Mogą również liczyć na opiekę i pełne poparcie przyjaciół.

Boisz się zmian? Czas porozmawiać z wróżką!

Wróżka Anna Bell

Znak zodiaku lew

Lew (23.07 -23.08), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Lwy będą mogły pozwolić sobie na niefrasobliwość, szaleństwo i brawurę. Dzięki temu uda im się wiele zyskać, choć nie powinny tracić kontaktu z rzeczywistością. Choć nie będzie to łatwe, to muszą nie dać się zwariować.

Sprzyjające okoliczności
Osoby spod znaku Lwa w tym miesiącu poczują się bardzo pewnie. Zwłaszcza mężczyźni spod tego znaku będą odznaczać się odwagą, siłą i determinacją. Po męsku załatwią ważne sprawy. Kobiety spod znaku Lwa mogą być zdominowane przez silnego mężczyznę, jednak w dyplomatyczny sposób będą mogły opleść go sobie wokół palca.

Ostrzeżenie
Saturn ostrzega Lwy przed podejmowaniem lekkomyślnych, impulsywnych decyzji. W tym miesiącu nie powinny one ryzykować i rzucać się ślepo do przodu bez rozeznania sytuacji i wcześniejszego przygotowania.

Wydarzenie miesiąca
Wenus niesie Lwom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne będzie by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas Lwy mogą liczyć na sukces.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżka Windy

Znak zodiaku panna

Panna (24.08 -23.09), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Diabeł będzie kusił Panny w tym miesiącu, będą one musiały solidnie popracować nad swoimi słabościami, złymi nawykami i ewentualnymi nałogami. Dzięki pokonaniu swoich ograniczeń i wad Panny będą mogły osiągnąć nowy poziom rozwoju.

Sprzyjające okoliczności
Osobom spod znaku Panny sprzyja ich precyzja i chęć poznawania nowych rzeczy. Chętnie doskonalą swoje umiejętności i przyswajają nowa wiedzę. To da im możliwość rozwoju, jakiej się nawet nie spodziewali.

Ostrzeżenie
Saturn, który w tym miesiącu jest wyjątkowo silny i pojawia się, jako ostrzeżenie, mówi by Panny nie przeceniały własnych sił i umiejętności. Sugeruje, że nie posiadają dostatecznej wiedzy, by sprostać wyzwaniu bądź nie posiadły ważnego sekretu. Panny powinny unikać niejasnych sytuacji i plotkarzy.

Wydarzenie miesiąca
Pluton może wnieść w życie Panien dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Tarocistka Ewa

Znak zodiaku waga

Waga (24.09 - 23.10), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Wagi skupią się w tym miesiącu na samodoskonaleniu. Będą w stanie znieść wiele wyrzeczeń i całkowicie poświęcić się zdobywaniu wiedzy. Koncentracja, zaangażowanie i wytrwałość przyniosą Wagom korzystne rezultaty i pozwolą wejść na wyższy poziom rozwoju.

Sprzyjające okoliczności
Wagom w tym miesiącu wybitnie sprzyja ruch za sprawą planety Merkurego. Będą umiały spontanicznie podejmować trafne decyzje i dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Może to również oznaczać, że Wagom sprzyjać będzie zmiana miejsca i podróże.

Ostrzeżenie
Wagi powinny uważać na to, by nie stracić poczucia sprawiedliwości, obiektywizmu i równowagi. Saturn w znaku mówi o tym, że Wagi powinny uważać podczas wydawania opinii na temat innych osób. Same też mogą zostać osądzone.

Wydarzenie miesiąca
Przed osobami spod znaku Wagi pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to Wagom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Wróżka Jula

Znak zodiaku skorpion

Skorpion (24.10 - 22.11), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku Skorpiona będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały. Szczególnie korzystny dla Skorpionów byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą ze stagnacji i nudy.

Sprzyjające okoliczności
Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało Skorpionom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Ostrzeżenie
Jowisz w znaku sygnalizuje Skorpionom, by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Ostrzega by Skorpiony nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Wydarzenie miesiąca
Dla osób spod znaku Skorpiona ważnym momentem będzie wydanie opinii, ocenienie czegoś lub kogoś, o czym mówi Mars w znaku. Skorpiony powinny zachować spokój, obiektywizm i uczciwie zbadać zagadnienie zanim wyrażą swoją opinię, gdyż będzie się ona bardzo liczyła.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Enid

Znak zodiaku strzelec

Strzelec (23.11 - 22.12), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
W życiu Strzelców będzie się wiele działo, ruch, postęp i zmiany będą im towarzyszyły przez cały grudzień. Podczas swojej drogi mogą dosłownie zmieniać miejsce pobytu i podróżować. Ten chaos będzie jednak bardzo twórczy i pozwoli Strzelcom poszerzyć horyzonty.

Sprzyjające okoliczności
Merkury w znaku będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku Strzelca. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia dostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Ostrzeżenie
Pluton w Strzelcu może oznaczać, że mogą stracić równowagę. Powinny unikać sytuacji, w których muszą podejmować wiążące i zrównoważone decyzje, gdyż ich ocena może być w tym czasie zaburzona. Karta ostrzega też przed niesprawiedliwą oceną.

Wydarzenie miesiąca
Istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla Strzelców czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia Strzelce będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Wróżka

Znak zodiaku koziorożec

Koziorożec (23.12 - 20.01), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Uran w znaku skłoni w tym miesiącu Koziorożce do refleksji i zastanowienia nad sobą i swoim życiem. Dojdą one do nowych wniosków, przewartościowują swój świat i określą nowe cele działania. Pozwali im to na uzyskanie szybszych i lepszych rezultatów w pracy nad sobą.

Sprzyjające okoliczności
Osobom spod znaku Koziorożca będzie sprzyjała planeta Wenus w znaku a to oznacza, że będą mogły pofolgować swoim żądzom i oddać się przyjemnościom. Choć powinny uważać na używki i nie wykraczać poza granice prawa, Koziorożcom w tym miesiącu wiele wyskoków ujdzie płazem. Nie powinny jednak ufać takiemu patronowi.

Ostrzeżenie
Pluton w znaku, to silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że Koziorożce pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić Koziorożcom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało.

Wydarzenie miesiąca
Ważny moment z życia Koziorożców będzie związany z kobietą życzliwą, posiadająca status, uznanie i wiedzę. Może symbolizować matkę lub ukochaną kobietę. Koziorożce mogą liczyć na poradę w istotnej kwestii, a ich doradczyni pokieruje nimi w dobrą stronę. Wenus w znaku wniesie w życie Koziorożców szczęście, obfitość i stabilizację.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Jasnowidz Ewa

Znak zodiaku wodnik

Wodnik (21.01 - 19.02), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Dla Wodników grudzień zapowiada się bardzo pomyślnie, a wyrokuje o tym samo Słońce. Będzie to czas spokoju, harmonii i cieszenia się odzyskaną radością życia. Wodniki będą doskonale czuły się same ze sobą i śmiało będą kontynuowały swoją życiową drogę.

Sprzyjające okoliczności
Jowisz w znaku da Wodnikom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w tym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere.

Ostrzeżenie
Osoby spod znaku Wodnika powinny wystrzegać się chaotycznych, nieprzemyślanych i naiwnych zachowań. Merkury w znaku ostrzega Wodniki przed zbytnią niefrasobliwością i pędzeniem na oślep za upatrzonym celem. W tej pogoni za marzeniami lepiej będzie mimo wszystko stąpać twardo po ziemi.

Wydarzenie miesiąca
Mars w znaku Wodnika oznacza, że bardzo poruszy je dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego obroty spraw tkwi w ich początkach. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Wróżka Ewa

Znak zodiaku ryby

Ryby (20.02 - 20.03), HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2016

Sytuacja ogólna
Merkury w znaku Ryb daje szansę na wprowadzenie diametralnych zmian życiu. Choć z natury ostrożne, Ryby mogą podjąć ryzyko, dzięki któremu odniosą sukces i wyrwą się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, niezależnie od ich przyczyn rezultaty mogą być bardzo dobre.

Sprzyjające okoliczności
Legendarny intuicja i empatia Ryb będą im bardzo pomocne. Dzięki nabraniu dystansu i głębokim przemyśleniom przed podjęciem kolejnych działań Ryby może wiele zyskać.

Ostrzeżenie
Pluton w znaku Ryb ostrzega, by nie przeceniać własnych sił i umiejętności. Ryby nie posiadają jeszcze dostatecznej wiedzy, by sprostać wyzwaniu, na jakie chcą się porwać. Nie posiadły pewnego ważnego sekretu. Ryby powinny unikać niejasnych sytuacji i plotek.

Ważne wydarzenie.
Jowisz w znaku oznacza, że dla osób spod znaku Ryb szczególnie istotne będzie pomyślne zamknięcie jakiegoś rozdziału ich życia i wejście na wyższy poziom rozwoju. Będą skupione na tym, by dokonać tego przejścia w sposób godny i szlachetny.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Wróżka Anastazja M

Horoskop napisał dla Ciebie Nostradamus.