Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 02 sierpnia 2017

Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 02 sierpnia 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 02 sierpnia

Uczucia
Zdaje się , że ten tydzień w sferze uczuć nie będzie należał do najłatwiejszych . Czy nie masz aby wrażenia jakbyś stał po między dwiema drogami i nie wiedział którą z nich wybrać .. Na pewno będziesz się czuć nieswojo , wątpię w to aby udało Ci się odnaleźć odpowiedź na swoje pytanie, ale cóż nikt Ci przecież nie powiedział ze życie jest łatwe, proste i przyjemne oraz usłane różami .

Praca i pieniądze
Szykują Ci się spore wydatki, musisz się zastanowić nad ich racjonalnym zarządzaniem. Nie będzie dodatkowych pieniędzy, więc zastanów się nad nowymi zakupami, czy na pewno są Ci potrzebne. W pracy wakacyjny spokój i brak konfliktów.

Kondycja i zdrowie
Nie grozi Ci nic poważnego. Samopoczucie będzie w normie i masz zapewniony w tym tygodniu dobry nastrój.

Agrupa

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 02 sierpnia

Uczucia
w tym tygodniu nie widać zagrożenia rozstaniem. Razem będziecie rozwiązywać wasze problemy i znajdziecie właściwą odpowiedź . Z kolei single powinni dobrze opracować swój obraz dotyczący ukochanej osoby, którą chcielibyście poznać .

Praca i pieniądze
W tym tygodniu nic Cię nie zaskoczy oprócz dodatkowych obowiązków w pracy. Może się okazać, ze trzeba będzie kogoś zastąpić. W czasie wakacji to raczej normalne. Nie popadaj w konflikt z przełożonymi tylko staraj się wykazać. Dla poszukujących nowej pracy to jeszcze nie ten tydzień na znalezienie nowej dobrej oferty.

Kondycja i zdrowie
Dopadnie Cię letnie rozleniwienie, poczujesz wyraźny spadek energii. Dadzą Ci się we znaki wahania ciśnienia. Czas pomyśleć o zdrowszym trybie życia.

Bgrupa

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 02 sierpnia

Uczucia
Nadchodzi prawdziwa burza z piorunami. Pomiędzy Tobą a partnerem mogą pojawić się jakieś niedomówienia , które spowodują, że atmosfera między wami będzie bardzo napięta. Samotni muszą jeszcze poczekać , szansa na poznane kogoś ciekawego, pod koniec wakacji.

Praca i pieniądze
Będzie dosyć nerwowo. Może się okazać, ze ktoś ma do Ciebie nieuzasadnione pretensje. Uda Ci się wyjaśnić całą sytuację, ale niesmak pozostanie. Czas zastanowić się na komunikacją w pracy, bo ewidentnie coś szwankuje. Dla poszukujących pracy dobra wiadomość, pojawi się coś ciekawego.

Kondycja i zdrowie
Nerwowa atmosfera odbije się na Twoim zdrowiu, mogą Cię dopaść bóle głowy lub kręgosłupa. Czas pomyśleć nad skutecznymi formami relaksu.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 02 sierpnia

Uczucia
Ten tydzień dla Ciebie będzie znakomity . Będziesz z partnerem odbierać na tej samej częstotliwości, niemal bez słów. Może podejmiecie decyzje o wspólnej przyszłości? Wszystko jest możliwe.

Praca i pieniądze
Czas pomyśleć nad kontrolą wydatków, bo chyba zbyt wiele pieniędzy zostało wydane na przyjemności. Zastanów się czy wszystko jest Ci potrzebne. Dodatkowe pieniądze, na które czekasz nie pojawią się w tym tygodniu. W pracy musisz uważać, masz wroga, o którym nie wiesz.

Kondycja i zdrowie
Uważaj na wszystko, co jest związane z alergiami i uczuleniami. Wycieczki do lasu nie zawsze uchodzą bezkarnie, uwaga jest sezon na kleszcze i warto zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę.

Najlepsza wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, numerologia, horoskop!

Wróżka Enid