Horoskop tygodniowy od 03 sierpnia do 10 sierpnia

Horoskop tygodniowy od 03 sierpnia do 10 sierpnia

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem

Horoskop od 03 sierpnia do 10 sierpnia

Uczucia
W tym tygodniu w swoich sprawach uczuciowych nie będziesz mieć żadnych chmur na horyzoncie. W związku cisza, spokój i harmonia. Doceń to, bo nie zawsze tak bywało. Warto zaplanować wspólny wyjazd, nawet na weekend, będzie to miła odmiana. Dla samotnych duża szansa na poznanie kogoś interesującego.

Praca i pieniądze
Możesz się wykazać, dla starających się o awans , w tym tygodniu pojawi się niepowtarzalna szansa. Trzeba tylko trzymać rękę na pulsie i śmiało ruszać do przodu. Następna taka szansa dopiero jesienią, więc nie czekaj – działaj! Finanse będą w tym tygodniu stabilne a nawet będzie możliwość uzyskania jakiejś niewielkiej wygranej.

Kondycja i zdrowie
Twoje zdrowie w tym tygodniu będzie w równowadze, adrenalina i radość zrobią swoje. Poczujesz się dużo lepiej niż wcześniej i nic nie będzie Ci dolegać.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 03 sierpnia do 10 sierpnia

Uczucia
Zastanów się czy czekanie ma sens, jeśli ktoś nie odpowiedział pozytywnie na Twoje starania to może nie warto pakować energii w relacje, które już nie nabiorą tempa. Czas rozejrzeć się za nowym rozwiązaniem i nowymi znajomościami. Każdy jest wart prawdziwej miłości, Ty też. Miłość nieodwzajemnioną trudno nazwać prawdziwą. Przestań walczyć, zadbaj o siebie. W stałych związkach, niektórzy z grupą krwi A mogą się poczuć wykorzystani.

Praca i pieniądze
W tym tygodniu w pracy poczujesz, ze coś się wokół Ciebie dzieje, ale nie będziesz wiedzieć, co. Zacznij obserwować otoczenie, ktoś rozsiewa plotki na Twój temat a ty ich nie dementujesz. Nie reaguj gwałtownie, opracuj plan działania. Dowiesz się kto jest Twoim wrogiem a kto przyjacielem. Dla szukających nowej pracy w tym tygodniu nie będzie dobrych wiadomości. Może warto pomyśleć nad podniesieniem kwalifikacji i wykorzystać wakacje na rozpoczęcie jakiegoś kursu.

Kondycja i zdrowie
W tym tygodniu zdrowie troczę Cię zaskoczy. Warto się nim dokładniej zająć i zrobić wyniki. Twoim słabym punktem będzie krążenie i układ kostny. Wszystkie niepokojące objawy konsultuj z lekarzem.

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 03 sierpnia do 10 sierpnia

Uczucia
Nie wszystko będzie szlo zgodnie z Twoim życzeniem. W związku mogą się pojawić w tym tygodniu poważne różnice zdań. Walka nie przyniesie efektów. Warto usiąść przy wspólnym stole i poszukać porozumienia z partnerem. W gronie znajomych też nie będzie działo się najlepiej, dowiesz się, ze ktoś jest wobec Ciebie nielojalny a nawet niesprawiedliwy. Może czas zakończyć nieudane znajomości. Dla samotnych szansa na romans, ale raczej przelotny.

Praca i pieniądze
W pracy będzie Ci się wiodło znakomicie, musisz tylko jasno przedstawić swoje racje i oczekiwania. Będzie to wysłuchanie i docenione, Twoje rozwiązania zostaną przyjęte za właściwe. Dzięki temu mogą się pojawić szanse na awans, ale jeszcze nie teraz. Nie licz w tym tygodniu na dodatkowe pieniądze i kontroluj wydatki.

Kondycja i zdrowie
W tym tygodniu istnieje niebezpieczeństwo urazów. Uważaj na wycieczkach i wakacyjnych wyjazdach. Staraj się unikać sportów ekstremalnych. Uwaga na alergie!

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 03 sierpnia do 10 sierpnia

Uczucia
Stara miłość nie rdzewieje. W tym tygodniu masz szansę na spotkanie swojej dawnej miłości lub przyjaciela. Powrócą do Ciebie miłe wspomnienia, ale nic więcej. W związku tydzień zapowiada się bardzo spokojnie, będziecie się porozumiewać i snuć plany na przyszłość. W gronie znajomych możesz liczyć na wsparcie i pomoc.

Praca i pieniądze
W tym tygodniu mimo wakacji będzie się wiele działo. Przygotuj się na chaos i łapanie dziesięciu srok za ogon. Może się zdarzyć, że coś rozpoczniesz, ale nie będziesz w stanie skończyć. Nie obiecuj niczego, jeśli nie masz pewności, ze to zrobisz. To może podważyć Twój autorytet. Lepiej zaczekać i nie rzucać słów na wiatr. Dla szukających pracy może się okazać, ze wasza kandydatura zostanie wybrana i nowa lepsza praca staje się faktem.

Kondycja i zdrowie
W tym tygodniu musisz uważać na wahania ciśnienia, które spowodują u Ciebie spadek energii życiowej. Staraj się więcej wypoczywać i dobrze wysypiać. Nie forsuj organizmu, bo to się źle skończy.

Wróżki, wróżbici czekają na Ciebie! Horoskop, runy, tarot, numerologia!

Jasnowidz Ewa