Horoskop dzienny od 28 lipca do 09 sierpnia

Horoskop dzienny od 28 lipca do 09 sierpnia

Horoskop dzienny na podstawie kalendarza Majów. Sprawdź, co Cię czeka, każdego dnia

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

FALA ŁĄCZNIKA

Fala Łącznika będzie trwała od  28.07.2017 do 09.08.2017. Masz w tym czasie szanse na zbudowanie pomosty między tym, co duchowe a materialne. Na swoje życie i innych ludzi możesz spojrzeć z nowej, wyższej perspektywy. Wykorzystaj niesamowitą siłę przemian Fali Łącznika.

1 dzień
 28.07.2017 - KIN 66 – Biały Magnetyczny Łącznik
Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian. Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się starego i zrobić krok do przodu. Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość. Wiem, że czeka mnie ciężka praca. Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia.

2 dzień
29.07.2017 - KIN 67 – Niebieska Biegunowa Ręka
Dzięki zdobytej wiedzy stworzę stabilną bazę do zaprowadzenia ładu w życiu. Dziś liczą się konkretne czyny, a nie dobre zamiary. Dziś robię wielki przegląd i segreguję sprawy według tego, co wiem, co rozumiem, z czym się nie zgadzam. W ten sposób rozpoznam, gdzie skrywają się największe pola napięć i co spędza mi sen z powiek. Najpierw uzdrowię swoje chore myśli i zakończę polemikę duchową.

3 dzień
30.07. 2017 - KIN 68 – Żółta Elektryczna Gwiazda
Wrodzony pociąg do piękna tak długo będzie drążyć moje zmysły, aż zdecyduję się wyrzucić z serca stare żale, urazy, przykre wspomnienia. Dziś odczuwam tęsknotę za doskonałością i harmonią w życiu towarzyskim i związku partnerskim. Dysharmonia, osądzanie ludzi, wartościowanie wydarzeń nie wróżą lepszego jutra. Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.

4 dzień
31.07.2017 - KIN 69 – Czerwony Samoistny Księżyc
Dziś zmieniam podejście do ludzi i dotychczasowy styl życia. Zrzucam wszystkie maski, odchodzę od utartych poglądów i szablonowego myślenia. Dziś idę na całość. Wszystko, co stare, rzucam w nurt rzeki życia i czekam cierpliwie, by naturalny żywioł pomógł mi przełamać zatory mentalne.

5 dzień
01.08.2017 - KIN 70 – Biały Wiodący Pies
Miłość potrafi przemienić bolesne cięcia w znośne doświadczenia – pod warunkiem, że potrafię kochać. Każdemu pożegnaniu, każdej stracie i każdej rozłące towarzyszy ból, bunt i opór wewnętrzny. Każdej zmianie, tak jak śmierci, towarzyszy cicha żałoba. Dziś, zamiast czekać z założonymi rękami na nadejście bólu, zaczynam sam uśmiercać przykre doświadczenia, uzdrawiając od podstaw ich przyczyny. Dopiero dziś pojąłem sens bólu.

6 dzień
02.08.2017 - KIN 71 – Niebieska Rytmiczna Małpa
Każdy przełom wywołuje wiele napięć, wzbudza strach, wątpliwości, obawy. Dziś zachowam pogodę ducha i z humorem poddam się fazie przebudowy. Dziś nie dam się wciągnąć w żadne intrygi ani podstępne knowania. Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać. Zakładam strój klauna i tak idę przez życie. Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu.

7 dzień
03.08.2017 - KIN 72 – Żółty Rezonansowy Człowiek
Dziś mnożą się zbiegi okoliczności. Napięte sytuacje zmuszają mnie do sprecyzowania mojej postawy i podjęcia śmiałych decyzji. Dziś nie da się lawirować. Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek. Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie. Czuję, jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

8 dzień
04.08.2017 - KIN 73 – Czerwony Galaktyczny Wędrowiec
Dziś nadaję nowy kształt mojemu sposobowi myślenia. Przezwyciężam blokady wewnętrzne, pragnienie izolacji, pokonuję zapory stworzone pod wpływem strachu. Dziś katapultuję się na WOLNOŚĆ! Muszę jednak uważać, by pęd ku wolności nie przerodził się w fanatyczne lub rewolucyjne działanie. Nie będę powielać błędów przeszłości. Dziś chcę wnieść do życia radość.

9 dzień
05.08.2017 - KIN 74 – Biały Solarny Mag
Dziś moim drogowskazem jest serce. Siła serca pomaga mi znaleźć drogę wyjścia z impasu. Jeżeli wyłączę serce, zostanę sam na placu boju, wpadnę w pułapki Ego i poniosę straty. Dziś nie będę wyszukiwać tysięcy argumentów, by zagłuszyć głos sumienia. Dziś liczy się lojalność, a wspiera mnie mądrość serca.

10 dzień
06.08.2017 - KIN 75 – Niebieski Planetarny Orzeł
Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny. To, czego dzisiaj dokonam, odzwierciedli moją wielkość. Dziś biorę pod lupę mój bojaźliwy, egocentryczny świat. Dziś staję się najwyższą instancją, a nie wykonawcą cudzych poleceń. Dziś nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

11 dzień
07.08.2017 - KIN 76 – Żółty Spektralny Wojownik
Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy. Dziś wyleczę się ze strachu przed…………., który wrył się w moją podświadomość i z urazy do …………, która obciąża moje myśli. Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy, uchybienia, kłótnie z ……….., gniew na …….., pomówienia ………., intrygi………(wymień osoby lub sprawy).

12 dzień
08.08.2017 - KIN 77 – Czerwona Krystaliczna Ziemia
Dziś widzę, jak osiągnąć stabilność i dotrzymać danych sobie obietnic. Dzisiejsze sytuacje pokażą mi, czego powinienem się wystrzegać, a co popierać. Dziś zwracam uwagę na znaki zewnętrzne: na czerwone i zielone światło na drodze, i albo idę śmiało przed siebie, albo cierpliwie czekam.

13 dzień
09.08.2017 - Kin 78 – Białe Kosmiczne Zwierciadło
Dziś rozpoznam, co jest pożyteczne i właściwe w życiu, a co niepotrzebnie bolesne. Teraz wiem, czego nie chcę puścić, czego wciąż się czepiam, czego kurczowo trzymam. W życiu nie popełniłem żadnych grzechów, lecz podejmowałem liczne nieudane próby. Dziś zdaję egzamin dojrzałości, zmieniam stosunek do pieniądza i żegnam stare wartości. Dziś wychodzę z zakłamania i przełamuję niechęć do ludzi.

Wróżka, jasnowidz, numerolog, astrolog, zadzwoń i zapytaj!  Najlepsze wróżki online!

Wróżka Ewa