Horoskop dzienny od 10 sierpnia do 22 sierpnia

Horoskop dzienny od 10 sierpnia do 22 sierpnia


Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

Fala Wichru

Teraz jest najlepszy czas, aby zmienić nastawienie do życia.

Energie Fali Wichru sprzyjają rozwijaniu siły Ducha, pomagają w szlifowaniu szlachetności charakteru i wspierają nas w dążeniu do osiągnięcia stanu zdyscyplinowanego umysłu. Okres Fali Wichru to najlepszy czas, aby ze swojego Wyższego Ja uczynić główne źródło inspiracji i wnieść do swojego życia idealizm. To także idealny czas na to, aby popracować nad dyplomacją, taktem i delikatnością w zachowaniu względem bliźnich w sytuacjach, które tego wymagają.

1 dzień
 10.08.2017 - KIN 79 - Niebieski Magnetyczny Wicher
Dziś przystępuję do rozwiązania tego, co od dawna czeka na rozwiązanie. Ja sam doprowadziłem do sytuacji, w jakiej obecnie jestem i tylko ja mogę ją zmienić. Dziś nie zrażą mnie niepowodzenia. Wiem, że proces odnowy może przebiegać burzliwie. Dziś wszystko stoi pod znakiem zapytania.

2 dzień
11.08.2017 - KIN 80 - Żółte Biegunowe Słońce
Dziś boski promień oświeca moja świadomość i pomaga mi bezboleśnie odejść od tego, co nie służy mojemu rozwojowi. ŚWIATŁO I CIEŃ są normalnym zjawiskiem w życiu. Świat sprzeczności pomaga mi opowiedzieć się, po której stoję stronie. Dziś ja sam interpretuję Chrystusowy program. Nic nie jest mi narzucone od góry. W życiu dostaję zawsze to, co sam wybiorę.

3 dzień
12.08.2017 - KIN 81 - Czerwony Elektryczny Smok
Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i pokażę, na co mnie stać. Zdaję się na boskie prowadzenie, bo tylko tak ułatwię sobie życie. Dziś zrobię właściwy użytek z tego, co wiem i co posiadam oraz przestanę komplikować sobie życie wygórowanymi ambicjami.

4 dzień
13.08.2017 - KIN 82 - Biały Samoistny Wiatr
Dziś wynurza się duch uczciwości, który przenika najdrobniejsze sprawy. Dziś ujawnią się nieprawidłowości, abym wiedział, co musze naprawić i jak pokierować swoim życiem. Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie. Dziś zmierzy się duch z materią Dziś nie posunę się za daleko, aby potem czegoś nie żałować. Dziś jestem czujny i otwarty na mądrość podszeptu oraz i ciche wskazówki serca.

5 dzień
14.08.2017 - KIN 83 - Niebieska Wiodąca Noc
Wszystkie ograniczenia i braki rodzą się w mojej podświadomości. Dziś zmieniam kierunek myślenia i uzupełniam niedobory. Przestaje bać się tego, co NIEZNANE. Bogactwa nie należy szukać na zewnątrz, lecz w środku. Dopiero wtedy spłynie na mnie dostatek – także materialny.

6 dzień
15.08.2017 - KIN 84 - Żółte Rytmiczne Ziarno
Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory na drodze komunikacji z otoczeniem. Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów. Ja też mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować. Jak mam uwolnić się od biedy i pecha, jeśli nic nie robię? Dziś ani razu nie powiem: ”Nie dam rady! Nie mogę! Nie potrafię!” Ja jestem kowalem swego losu.

7 dzień
16.08.2017 - KIN 85 - Czerwony Rezonansowy Wąż
Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady. Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli. Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha. Wszystko, czego dokonuję zależy od mojej siły. Dziś kieruję się instynktem, który podpowie mi, jak zebrać siły.

8 dzień
17.08.2017 - KIN 86 - Biały Galaktyczny Łącznik
Wszystko, o co walczę, żywi się moja energią. Dziś zaprzestaje walki i godzę się z każdą zmianą. Odrzucam przykre wspomnienia, przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru…….(wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę. Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę, albo wybiorę nową drogę. Co dają mi kłótnie, procesy sądowe, nieprzespane noce i walki wewnętrzne? Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię. Dziś robię porządek w myślach.

9 dzień
18.08.2017 - KIN 87 - Niebieska Solarna Ręka
Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły. Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję „truciznę”? Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie. Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić. Dziś opatrzę też rany partnera i bliskich. Dziś jestem doskonałym lekarzem.

10 dzień
19.08.2017 - KIN 88 - Żółta Planetarna Gwiazda
Dziś widzę, co doprowadziłem do współbrzmienia i jakie zażegnałem spory. Jeśli cos pominąłem, zobaczę to na własne oczy lub odczuję na własnej skórze. Dziś odrzucam samokrytykę i niskowartościowanie swoich zasług oraz dodaję ducha innym. Moje środowisko (rodzina, znajomi) pokażą mi, gdzie brakuje szczęścia i harmonii.

11 dzień
20.08.2017 - KIN 89 - Czerwony Spektralny Księżyc
Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory. Nie dbam już o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu. Moja krew jest bankiem informacji. Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie: anemia na poczucie bycia złym, postawę „tak-ale” ; niedociśnienie na defetyzm-„to nic nie da”; nadciśnienie na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych.

12 dzień
21.08.2017 - KIN 90 - Biały Krystaliczny Pies
Tylko miłość zdolna jest dokonać pozytywnych zmian w życiu. Dziś uzdrawiam urazy emocjonalne i zamieniam swoich wrogów w sprzymierzeńców duchowych. Dziś obcy jest mi egoizm, zachłanność i zazdrość. Ocieram łzy i zaczynam kochać. Dziś podejmuję dialog z partnerem i odświeżam znajomości.

13 dzień
22.08.2017 - KIN 91 - Niebieska Kosmiczna Małpa
Dziś odkrywam w sobie prostotę, lekkość i dziecinną niewinność. Nie dopatruję się knowań i podstępów, lecz ufam i jeszcze raz ufam. Dziś nie jestem obrażalski i przewrażliwiony na punkcie własnej osoby. Sam żartuję i pozwalam żartować innym. Cieszę się ze zrobionych postępów.

Najlepsze wróżki i wróżbici czekają na Twój telefon! Horoskop, runy, tarot, numerologia, astrologia!

Wróżka Anastazja M