Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy od 06 do 13 grudnia

Horoskop

od 06 grudnia do 13 grudnia 2016,  
na podstawie grupy krwi

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

LiteraO

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop, 06 grudnia - 13 grudnia 2016

Praca i finanse
W finansach zadbaj o wszystkie sprawy formalne, urzędowe i spadkowe. Uporządkuj wszystko, co związane z domem. Sprawdź, czy masz zapłacone rachunki. Czeka Cię też przypływ gotówki, który zainwestujesz w dom. W pracy wszystko poukładane, jeśli szukasz nowej, znajdziesz ją blisko domu.

Uczucia i związki
W miłości stanie na Twojej drodze energiczny mężczyzna, warto mu się przyjrzeć, bo to będzie początek czegoś nowego. Może być spod znaku, Barana, Lwa lub Strzelca. Dla Panów zła wiadomość, mogą włożyć w szukanie miłości wiele energii i nic z tego nie wyniknie.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie będzie Ci dopisywać, jeśli dopadła Cię choroba, to szybko całkiem się jej pozbędziesz. Dobry tydzień na rozpoczęcie skutecznej diety.

literaA

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop, 06 grudnia - 13 grudnia 2016

Praca i finanse
Uważaj na sprawy finansowe. Ktoś Ci obieca „gruszki na wierzbie” i celowo wprowadzi w błąd. Ostrożnie inwestuj, kupuj czy wybieraj bank, bo nie dopisze Ci szczęście. Może warto takie decyzje przełożyć na później? W pracy dodatkowe zajęcia bez dodatkowych pieniędzy, jeśli szukasz pracy, dobrze się zastanów nad każdą propozycją. Istnieje niebezpieczeństwo oszustwa.

Uczucia i związki
W miłości też musisz uważać, ktoś może okazać się nielojalny, więc miej oczy otwarte. Nie mów wszystkiego, co wiesz przyjaciółkom, bo któraś przekaże to dalej i kłopoty gotowe. W stałych związkach więcej będziesz mówić o pieniądzach, niż o uczuciach.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu dopadnie Cię zmęczenie. Uważaj na spadki ciśnienia. Możesz czuć słabość i zawroty głowy. Nie lekceważ tego.

literaB

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:

Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop, 06 grudnia - 13 grudnia 2016

Praca i finanse
Tydzień finansowo bardzo podobny do poprzedniego. Pieniędzy nie będzie, ani mniej, ani więcej. W pracy, jeśli masz jakieś sprawy do rozstrzygnięcia, okaże się, że wszystko zakończy się na Twoja korzyść. Dla szukających pracy będzie propozycja, ale rozpoczęcie pracy nie wcześniej niż na początku roku.

Uczucia i związki
W uczuciach nie szykuj się na duże zmiany. Nic nowego się nie pojawi, trzeba poczekać. W związku też należy uważać, bo partner może zaproponować, abyście odpoczęli od siebie. To nie wróży nić dobrego. Gdy czekasz na jakiś znak od ukochanej osoby teraz, to go nie otrzymasz.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu uważaj, mogą Cię dopaść problemy żołądkowe. Mozę warto zwrócić się z tym do lekarza? Będzie konieczność przejścia na dietę.

literaAB

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop, 06 grudnia - 13 grudnia 2016 

Praca i finanse
Bardzo dobry tydzień jeśli chodzi o pracę i pieniądze, jeśli czekasz na awans dostaniesz go, jeśli szukasz pracy, znajdziesz ją. Warto więc się rozejrzeć, bo trafi się bardzo dobra okazja. Finansowo też wszystko poukładane, więc nie przesadź z wydatkami, może warto coś odłożyć, święta w sumie niedaleko.

Uczucia i związki
W miłości szczególnie kobiety niech mają oczy otwarte, może się okazać, że to właśnie teraz spotkają miłość swego życia. Rada dla Panów, okazujcie więcej uczuć, to się Wam opłaci.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu pewne problemy, będzie konieczność zasięgnięcia rady specjalisty. Może masz te problemy od dawna, ale je ignorujesz? To ostatni dzwonek, idź nie tylko do internisty, musi Cię zobaczyć specjalista.