Horoskop tygodniowy od 01 czerwca do 08 czerwca 2017

Horoskop tygodniowy od 01 czerwca do 08 czerwca 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy od 01 czerwca do 08 czerwca 2017

Sytuacja ogólna:
Osoby z grupą krwii "O" będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację, w jakiej się znajdują. Zadbają również o równowagę między potrzebami swojego ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie:
Kondycja będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postawią na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągną dobrą formę. Być może uda im się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia:
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Ważne jest, aby zostawić drugiej osobie osobistą przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Osoby, także te niebędące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca:
Istnieje możliwość rozwinięcia zainteresowań, odkrycia nowych umiejętności i rozwinięcia talentów. Osoby z grupą krwii "O" mogą zaangażować się w nowe zadanie, a to da im szansę osiągnięcia sukcesu. Dzięki temu obudzą się w nich nowe ambicje i poświęcą się realizacji wytyczonych zadań.

Agrupa

Grupa krwi”A

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 01 czerwca do 08 czerwca 2017

Sytuacja ogólna:
Osoby z gruą krwii "A" będą w nadchodzących dniach czuły się pewnie i stabilnie. W dużej mierze będzie tak dzięki temu, że mogą liczyć na wsparcie kogoś zaufanego i mądrego, kto będzie pomagał im w każdej sytuacji. Docenią wartość przyjaźni i więzi rodzinnych.

Zdrowie:
W tym tygodniu osoby z grupą krwii "A" będą cieszyły się dobrym zdrowiem, będą miały dużo energii i sił witalnych. Dla osób chorych jest to zapowiedź powrotu do zdrowia.

Uczucia:
Być może osoby z grupą krwii "A" poznają wkrótce jakieś tajemnice lub zdobędą ciekawe informacje o obiekcie swoich westchnień. Czekanie z działaniem na właściwy moment przyniesie im dobre rezultaty. Dla osób w związku nastąpi czas głębokiego zrozumienie i pogłębienie relacji emocjonalnej.

Praca:
Szykują się zmiany na lepsze, być może awans lub nowa lepsza oferta pracy. Zawodowo osoby z grupą krwii "A" będą usatysfakcjonowane i chętnie podejmą nowe wyzwania. Mimo sukcesów mogą jednak odczuwać przygnębienie. Zdecydowanie zbyt wiele wymagają od siebie i przez to tracą szerszą perspektywę.

Bgrupa

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 01 czerwca do 08 czerwca 2017

Sytuacja ogólna:
We wszystkich aspektach życia osoby z grupą krwii "B" będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Może to oznaczać, że będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra czas dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie:
Może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Da o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia:
Osoby z grupą krwii 'B" będą szczerze zaangażowane w swoje związki. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera.Skupią się na doskonaleniu relacji z ukochaną osobą. To dojrzałe podejście ugruntuje je w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca:
Okres, w którym praca będzie sprawiała przyjemność, osoby z grupą krwii "B" będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się ze współpracownikami lub przełożonymi.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 01 czerwca do 08 czerwca 2017

Sytuacja ogólna:
Osoby z grupą krwii "AB" odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą prawdopodobnie same sprowokują pozorując konflikty. Ostrzeżenie, by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie:
Osoby z grupą krwii "AB" mogą być w nieco gorszej formie fizycznej. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczną odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia:
W życiu uczuciowym osoób z grupą krwii "AB" nastanie piękny czas, w którym z radością będą mogły cieszyć się związkiem. Docenią uprzejme gesty partnera, które z przyzwyczajenia lekceważyły. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie, jeśli przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilną i trwałą relację. Zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca:
W pracy zapowiada się ważny moment. Osoby z grupą krwii "AB" będą poddane ocenie, od której w dużej mierze zależy ich zawodowa kariera. Jeśli się zmobilizują i pokażą z jak najlepszej, najbardziej profesjonalnej strony mogą odnieść wymierne zyski.

Wróżki, wróżbici, runy, tarot, horoskop! Zadzwoń!

Tarocistka Ewa