Koziorożec 2016

Koziorożec 2016


Praca i finanse
Niektórym Koziorożcom Pluton szykuje zasadnicze i bardzo pozytywne zmiany w sprawach zawodowych. Możliwe , że zajmiesz się tym, co dotychczas było jedynie twoją pasją i osiągniesz niespodziewany sukces, jeśli szukasz pracy to wyjątkowo dobry czas na jej znalezienie w pierwszym kwartale. Sytuacja finansowa ulegnie zasadniczej poprawie już w drugim kwartale, a jesień przyniesie dodatkowe zyski.

Uczucia i związki
Jeśli jesteś samotny to Mars i Jowisz sprawią, że będziesz bardziej otwarty na nowe znajomości i nowy związek. Pamiętaj jednak, by przeszłość nie przesłoniła Ci horyzontu. Gdy jesteś w związku, to w tym roku będzie on rozkwitał. Już w pierwszym kwartale wyjaśnicie sobie wszystkie niedomówienia i wątpliwości. Wspólnie spędzany czas zaowocuje nowymi projektami i planami, które zrealizujecie w drugiej połowie roku. Niewykluczone powiększenie rodziny.

Zdrowie
W pierwszej połowie roku możesz poświęcić więcej czasu swojej urodzie i dobremu samopoczuciu. Dobre by były masaże relaksacyjne, bo twoje nerwy są nieco nadwyrężone. Może pomyśl o ćwiczeniach Tai-chi, które pomogą Ci uzyskać niezbędną równowagę emocjonalną. Zbilansuj swoją dietę, zwracając większą uwagę na witaminy i mikroelementy. W drugiej połowie roku uważaj na zaziębienia, bo będziesz miał nieco zmniejszoną odporność. Poważne choroby Cię ominą.