Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca na rok 2017

Prognoza ogólna

Ten rok będzie dla znaku Koziorożca dość nierówny, co nie zmienia faktu, że większość Koziorożców, zamknie go na plusie. Pluton przez cały rok będzie zwiększał wytrwałość i dawał poczucie władzy. Koziorożce mają duże szanse na awans i dalsze rozwijanie kariery. Sprawy finansowe i inwestycje będą więcej, niż zadowalające. Należy tylko zwrócić szczególną uwagę na styczeń. Jowisz w opozycji do Urana w znaku Koziorożca, może skłaniać do przesady i przeceniania Swoich możliwości. To nigdy nie kończy się dobrze. Przez cały rok solidne i twardo stąpające po ziemi Koziorożce będą nadwrażliwe i poddające się emocjom. Sprawi to planeta Neptun, która będzie miała duży wpływ przez cały rok na ten znak. Uran też dorzuci swoje „trzy grosze”, szczególnie dla Tych, urodzonych pomiędzy 11 a 20 stycznia. Uran sprowadzi ze sobą, niespodziewane wydarzenia i stresy, które trzeba będzie zaakceptować.

Kariera i pieniądze

Rok dla Ciebie pomyślny pod względem zawodowym. Będą stałe i solidne przypływy gotówki. Bardzo dobry czas na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. W stałej pracy może paść propozycja zajęcia wyższego stanowiska, lub poprowadzenia jakiegoś projektu. Gdy prowadzisz własna działalność, spodziewaj się systematycznego wzrostu obrotów do końca roku. Uważaj tylko na styczeń, aby nie popełnić błędu, i nie podjąć zobowiązania, którego nie będziesz w stanie zrealizować. Masz szanse w tym roku korzystnie zainwestować pieniądze, szczególnie jesienią. Twoje wysiłki będą docenione przez wszystkich współpracowników. Uważaj tylko na przypadki na, które nie będziesz mieć wpływu, należy wtedy taką sytuację szybko zaakceptować i wszystko zakończy się dobrze.

Uczucia i związki

W tym roku do głosu dojdą w Twoim życiu uczucia. Możesz nawet dojść do wniosku, że aż za bardzo. Pluton wzmaga w Tobie tę wrażliwość. Rozpoczniesz poszukiwania duchowe i zadasz sobie pytanie. Po co, to wszystko? W takim stanie emocji, może w Twoim życiu pojawić się ktoś, kogo nazwiesz prawdziwą miłością. Miej więc oczy otwarte w Tym roku, aby jej nie przegapić. Spotkanie tej właściwej osoby będzie zupełnie przypadkowe. Możecie razem wsiąść do windy, lub równocześnie wejść do tego samego sklepu. Przeznaczenie w tym roku, ewidentnie zadziała w Twoim życiu. Dla stałych związków, trochę gorsze wieści, „raz na wozie, raz pod wozem”, więcej przypadków i chaosu, ale to jeszcze nie koniec świata.


Zdrowie i kondycja

Będziesz mieć w tym roku więcej stresów, więc dopadnie Cię zmęczenie i bóle kręgosłupa. Dobrze zaplanuj wypoczynek. Szczególnie zajmij się Swoim układem nerwowym, i go zbytnio nie obciążaj. Dobry sen jest lekarstwem na wszystko. Za sprawą Plutona w Twoim znaku, musisz zwrócić uwagę na żołądek i układ trawienny. Uważaj na to, co jesz i w jakich okolicznościach, bo to bardzo ważne. Staraj się spożywać posiłki w miłej i relaksującej atmosferze. O stawy i kręgosłup musisz dbać zawsze, to zodiakalnie Twoje słabe punkty.

Podsumowanie:
Rok dobry dla kariery i finansów. Są też duże szanse na spotkanie prawdziwej miłości, nic tylko się cieszyć, ale nie do końca. Rok 2017 będzie też stał pod znakiem przypadków, które trzeba będzie zaakceptować, i nadwrażliwości emocjonalnej.