Lew 2016

Lew 2016

Praca i pieniądze
Dla tych, którzy się uczą, czy dokształcają znakomity rok. Wszelkie wiadomości będziesz bardzo łatwo przyswajał, co spowoduje, że egzaminy pójdą Ci „jak z płatka".W pracy wreszcie zostaną docenione Twoje dotychczasowe osiągnięcia, co zaowocuje zdecydowanym sukcesem i to zarówno ambicjonalnym, jak i w konsekwencji (w drugiej połowie roku), finansowym.

Uczucie i związki
Gdy jesteś samotny to Wenus, która opiekuje się Tobą w pierwszej połowie roku pomoże Ci nawiązać nowe znajomości. Może to być na początek romans, miły i bez zobowiązań, ale także szansa na poważniejszy związek. Gdy jesteś w trwałym związku, Saturn będzie pilnował jego bezpieczeństwa. Pamiętaj jednak, że problemy, które mogą się pojawić w każdym związku, najlepiej rozwiązać rozmawiając, a nie uciekając w milczenie.

Zdrowie
W pierwszym kwartale postaraj się przejmować tylko tym, na co rzeczywiście masz wpływ, ponieważ twoje nerwy nie będą w najlepszym stanie. Mogą pojawić się nerwobóle. Dobrze by było, odpocząć chociaż parę dni. Natomiast lato sprzyja wszelkim zabiegom poprawiającym urodę, jeśli chcesz się odchudzać, to zacznij od marca. W ciągu 3 miesięcy osiągniesz wspaniałe rezultaty. Nie lekceważ drobnych problemów stomatologicznych.