Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa na rok 2017

Prognoza ogólna

W tym roku znak Lwa będzie „głaskany po głowie”, jak chyba żaden inny. Uran w trygonie, przez cały rok da poczucie komfortu i zwyczajnego szczęścia. Lwy z założenia dostały w zodiaku więcej od innych, teraz mogą tylko Swoje szczęście mnożyć. Uran może też skłonić wiele osób w Tym znaku do zainteresowań duchowych. Ludzie szczęśliwi, mają czas na rozmyślania. Do marca 2017 Jowisz sprawi, że Lwy otrzymają możliwość zwiększenia Swoich dochodów i przypisany sukces w każdej dziedzinie. Obfitość i bogactwo, zagoszczą w domach wielu osób spod tego znaku. Lwy, które planują rozpoczęcie działalności w tym roku, pod wpływem Saturna w trygonie, mogą stworzyć trwałe fundamenty na przyszłość. Stoi przed nimi otworem kariera i dobre relacje partnerskie na niwie zawodowej i uczuciowej. W zasadzie poza tylko dwoma miesiącami, styczniem i grudniem 2017, cały rok w znaku Lwa, będzie należał do udanych.

Kariera i pieniądze

Ten rok będzie Ci się układał „po różach”. Uważaj tylko na styczeń, bo jest duże prawdopodobieństwo podjęcia przez Ciebie niewłaściwej decyzji w sferze zawodowej. Uważaj, aby w styczniu nie nadwyrężyć ważnych dla Ciebie relacji, i tylko wtedy mogą nastąpić zaskakujące wydarzenia. Jowisz do marca 2017, zapewni Ci możliwość awansu i zwiększenie dochodów. Bardzo dobre perspektywy ma w tym roku dla Ciebie, wchodzenie w nowe interesy, jeśli szukasz stabilizacji na przyszłość, będzie szansa ją osiągnąć. Wszystko będzie Ci przychodzić łatwo, straty finansowe wykluczone. W grudniu nie stawiaj niczego na ostrzu noża (może tak na Ciebie wpływać Merkury w ruch wstecznym). Pod koniec roku, możesz się zastanawiać, czy nie wrócić do dawno porzuconych, starych zajęć.

Uczucia i związki

W tym roku Uran wpłynie na Ciebie refleksyjnie. Trochę inaczej spojrzysz na Siebie i Swoje związki. Wymiar duchowy będzie bardzo ważny, dzięki temu dostrzeżesz ludzi, którzy wcześniej nie zwróciliby Twojej uwagi. Gdy szukasz miłości, możesz ją w tym roku odnaleźć. Prawdziwą, głęboką i duchową. W stałym związku, to też jest możliwe. Szukajcie, a znajdziecie. W grudniu uważaj, może się zakończyć jakaś Twoja wieloletnia przyjaźń.

Zdrowie i kondycja

Zawsze musisz pamiętać o swoich słabych punktach i skłonności do nadwagi. Rok dostarczy Ci wielu pozytywnych emocji, zadbaj tylko o właściwy wypoczynek. Jowisz zmusi Cię do zajęcia się wątrobą i woreczkiem żółciowym. Może za bardzo świętujesz sukcesy. Poza tym, cały rok w niezłym zdrowiu. Nie opalaj się tylko zbyt mocno na wakacjach (po tym poznać na 100% Lwy na plaży), są najbardziej opalone. Słońce w nadmiarze, szczególnie w czasach dziury ozonowej, bardzo szkodzi.

Podsumowanie:
Poza styczniem i grudniem, bardzo dobry rok. Odnajdziesz się, i w sprawach materialnych, i w duchowych. Szanse na spore pieniądze i nowe udane interesy. Miłości też Ci los nie poskąpi. Rok 2017 należy do Ciebie i zaliczasz się do grona szczęśliwców, wykorzystaj to!