Horoskop dla Lwa na luty 2017

Horoskop dla Lwa na luty 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa na luty 2017

lewdobre

Lew 23.07 -23.08

W tym miesiącu los będzie Cię zmuszał do walki o Swoje. Ciągle będą się zdarzać sytuacje, w których trzeba będzie udowadniać swoje racje i konfrontować z innymi. Twój zdecydowany znak w trygonie Ognia, pomoże Ci w wygraniu tych konfrontacji. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse
Będzie Ci w tym miesiącu dosyć trudno realizować własne cele. Ciągle będą się piętrzyły przed Tobą przeszkody. Problem z ludźmi, z którym współpracujesz będzie nieunikniony. Spodziewaj się osób szukających dziury w całym i czepiających się szczegółów. Będzie Cię to kosztowało wiele nerwów, ale dobra wiadomość jest taka, że udowodnisz Swoje racje.

Uczucia i związki
Osoby wokół Ciebie mogą Cię w tym miesiącu po prostu denerwować. Nie będziesz ustępować i ciągle tłumaczyć, że to Ty masz rację. Dotyczy to zarówno związków jak i relacji przyjacielskich. Niektóre osoby swoimi poglądami mogą Cię wyprowadzać z równowagi. Nie ma co czekać na znak osoby, którą się interesujesz. Przemyśl wszystko, czas ruszyć dalej.

Zdrowie i kondycja
Będziesz w dobrej formie, energia skumulowana w trakcie wakacji jeszcze z Ciebie nie uciekła. Wydatki na kosmetykę w tym miesiącu nieuniknione. Czas na dentystę.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżka Windy