Horoskop dla znaku Barana na maj 2017

Horoskop dla znaku Barana na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

barandobre

Baran 21.03 - 20.04

Prognoza ogólna:
Barany w maju zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też barany nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Sprzyjające okoliczności:
Maj da Baranom siłę i wiarę we własne możliwości. Szczególnie mężczyźni spod tego znaku będą przebojowi i nieustępliwi w dążeniu do wytyczonych celów. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości zodiakalne Barany mogą dużo zyskać. Muszą tylko działać zdecydowanie i być pewne swego.

Ostrzeżenie:
Barany powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje barany powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że poczują się mało pewnie.

Wydarzenie miesiąca:
Barany będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddane ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla Baranów bardzo ważny.

 

Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką!

Wróżka Ewa