Horoskop dla znaku Bliźniąt na maj 2017

Horoskop dla znaku Bliźniąt na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

bliznietadobre

Bliźnięta 22.05 -21.06

Prognoza ogólna:
W maju zodiakalne Bliźnięta powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może Bliźniętom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym Bliźnięta będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Sprzyjające okoliczności:
Bliźniętom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Bliźnięta będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Bliźniętom sprzyjać będzie także zmiana miejsca i podróże.

Ostrzeżenie:
Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Bliźnięta powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że Bliźnięta stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności im nie zaszkodzi.

Wydarzenie miesiąca:
Maj przyniesie Bliźniętom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne wydarzenie w ich życiu będzie się ściśle wiązało z tym, czego pożądają. Powinny uważać, aby postępować uczciwe i moralne. By przezwyciężyć swoje słabości Bliźnięta będą musiały walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas negatywne wpływy znikną i Bliźnięta mogą odnieść sukces.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!

Wróżka Enid