Horoskop dla znaku Koziorożca na maj 2017

Horoskop dla znaku Koziorożca na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

koziorozecdobre

Koziorożec 23.12 - 20.01

Prognoza ogólna:
Maj będzie dla zodiakalnych Koziorożców miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament Koziorożców, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces.

Sprzyjające okoliczności:
Słońce da Koziorożcom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi ludźmi, szczególnie z najbliższego otoczenia. Los będzie sprzyjał Koziorożcom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i osób, którymi cię otaczają.

Ostrzeżenie:
Koziorożce nie powinny tak mocno angażować się w sprawy, które wydają im się bardzo ważne. Być może gra nie jest warta świeczki. Takie działanie na siłę może Was tylko wyczerpać i zniechęcić. Aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Wydarzenie miesiąca:
Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku Koziorożca. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Wpływ planety Wenus rzutuje pozytywnie na wszystkie aspekty życia Koziorożców.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Wróżbitka Amber