Horoskop dla znaku Lwa na maj 2017

Horoskop dla znaku Lwa na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

lewdobre

Lew 23.07 -23.08

Prognoza ogólna:
Dla Lwów maj będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może wyrok ostateczny, ale Lwy pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobrą decyzję. To idealny czas na załatwianie spraw urzędowych.

Sprzyjające okoliczności:
Dla Lwów wpływ Słońca oznacza dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Zanim Lwy ruszą w dalszą drogę, będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Ostrzeżenie:
To, co może Lwom stanąć na przeszkodzie, to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Lwy nie powinny podejmować nieprzemyślanych, decyzji, ani ufać niesprawdzonym osobom.

Wydarzenie miesiąca:
Lwy staną w tym miesiącu w obliczu poważnego wyzwania. Będą miały okazję całkowicie odmienić swój los, jednak potrzebują odwagi do tego by podjąć ryzyko. Szczęście będzie im sprzyjało, więc powinny śmiało iść do przodu. Lwy powinny pamiętać, że stagnacja, choć z pozoru bezpieczna blokuje możliwość rozwoju i życiowych zmian.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżka