Horoskop dzienny od 02 lipca do 14 lipca

Horoskop dzienny od 02 lipca do 14 lipca

Horoskop dzienny na podstawie kalendarza Majów. Sprawdź, co Cię czeka, każdego dnia

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

Fala Słońca

Fala  Słońca  to  Fala  wewnętrznego  ciepła  i  serdeczności.  To oznacza, że Energie  Kosmiczne  spływające  na  Ziemię  w  trakcie  trwania  tej  Fali  sprzyjają  rozwijaniu  i  umacnianiu  w  sobie  wszystkich  wymienionych  wyżej  aspektów  bytu.  Siła  Fali  Słońca  wspiera  też  duchowe  oświecenie, dlatego  może  tu  dochodzić  do  nieoczekiwanych, spontanicznych  chwil  nagłego  poszerzenia  horyzontów  i  zrozumienia  mechanizmów  ukrytych  pod  powierzchnią  tego, co  widzimy, a  które  są  przyczyną  zachowań  ludzkich  i  zjawisk  wokół  nas.  

 

 02.07.2017
KIN 40 – Żółte Magnetyczne Słońce
Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły. Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś. Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda. Moim solarnym logo jest dziś miłość.

03.07.2017 -1 dzień
KIN 41 – Czerwony Biegunowy Smok
Dziś zaczynam wszystko od nowa. Robię przegląd wydarzeń, badam sytuację w domu, w pracy, w rodzinie i ufam naturalnemu biegowi życia. Dziś uczę się poświęcać dla kogoś i doceniam poświęcenie innych. Branie i dawanie jest naturalną koleją rzeczy. W wymianie leży klucz do dobrobytu i dokonywania cudów w życiu codziennym.

04.07.2017 -2 dzień
KIN 42 – Biały Elektryczny Wiatr
Dziś uczę się podejmowania dialogu i wymiany doświadczeń z ludźmi. Dziś przenika mnie duch śmiałości, przełamuję więc wewnętrzne opory i wychodzę ludziom naprzeciw. Dziś wnoszę ducha pojednania do życia i wiem, do których drzwi powinienem zapukać jako pierwszych.

05.07.2017 - 3 dzień
Kin 43 – Niebieska Samoistna Noc
Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata. Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem, jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi. Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z nowej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania. Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

06.07.2017 - 4 dzień
KIN 44 – Żółte Wiodące Ziarno
Tylko to, co zakwitnie, może wydać w przyszłości owoce. Dziś dostanę od życia wskazówki, jak pielęgnować moje gwiezdne ziarno. Dziś zobaczę, jak wzmocnić fundamenty wiary i wyrazić na zewnętrz swoje zdolności i piękno wewnętrzne. Dziś nie oczekuję niczego od innych, lecz sam zabieram się do pracy. Tylko tak poznam swą prawdziwą wartość i wyzbędę się wszystkich kompleksów.

07.07.2017 - 5 dzień
KIN 45 – Czerwony Rytmiczny Wąż
Dziś dokonuję selekcji i zaczynam działać według planu. Odrzucam wygórowane ambicje, dumę i fałszywy upór, aby nie przeciążać ciała i nie nadwyrężać siły życiowej. Dziś wygładzam drogę do celu. Kiedy zaakceptuję siebie takim, jaki jestem, będę mógł pokochać i zaakceptować innych.

08.07.2017 - 6 dzień
KIN 46 – Biały Rezonansowy Łącznik
W polu dzisiejszych sił puszczam wolno…… ( wymień kogo lub co). Dziś odcinam się od niskich, „zwierzęcych” popędów i przybliżam się do moich boskich zalet. Dziś uwalniam się od ciężaru przeszłości, bo tylko tak przełamię bariery w stosunkach międzyludzkich. Dziś dostaję potężne wsparcie z góry. Jestem wdzięczny losowi i ludziom za ich pomoc.

09.07.2017 - 7 dzień
KIN 47 – Niebieska Galaktyczna Ręka
Dziś rozpiera mnie wola działania. Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę. Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli. Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

10.07.2017 - 8 dzień
KIN 48 – Żółta Solarna Gwiazda
Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi. Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich. Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość. Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów. Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać.

11.07.2017 - 9 dzień
KIN 49 – Czerwony Planetarny Księżyc
Chrystusowe SŁOŃCE zasila mnie dziś swą energią. Erupcje i trzęsienia, jakie dziś zarejestruję, pokażą mi, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę. Dziś dostrzegam knowania mojego Ego i impulsy mojej wyższej, spirytualnej części. Dziś widzę, czego dokonałem w ciągu dziesięciu dni fali.

12.07.2017 - 10 dzień
KIN 50 – Biały Spektralny Pies
Dziś pozwalam zmartwychwstać sile serca. Robię generalne porządki w polu uczuć i uwalniam się od przekonań narzucanych mi od urodzenia. W tym sektorze zdeponowane są pola zakłóceń. Dziś mam wyjątkową okazję, aby niczym saper rozminować niebezpieczne pola. Dziś dostaję od losu szansę wyeliminowania cieni zaburzających moje zmysły. Dziś ogłaszam upadłość wszystkich przesądów, zabobonów, starych norm i skostniałych zasad. Dziś ujawni się stan mojej odporności psychicznej.

13.07.2017 - 11 dzień
KIN 51 – Niebieska Krystaliczna Małpa
Oczyszczone pola uczuć i myśli stwarzają optymalne warunki do wypróbowania nowych trendów. Dziś stawiam na komunikatywność. Nie boję się, że kogoś urażę i sam nie będę skłonny do urazy. Choć mówienie prawdy w oczy boli, zawsze jednak zmierza ku pojednaniu. MIŁOŚĆ jest najsilniejszą magią w życiu. Dziś staję się szamanem, który zdejmuje wszystkie uroki i klątwy. Dziś znajduję receptę na szczęście. Z lekkością odrzucam to, co się przeżyło i niczego nie żałuję.

14.07.2017 - 12 dzień
KIN 52 – Żółty Kosmiczny Człowiek
Moje człowieczeństwo wyraża się w tym, co myślę, mówię i czynię. Dziś robię użytek z prawa wolnej woli. Otwarte wyrażanie woli jest wyzwaniem numer jeden. Dziś przygarniam do siebie moje Ego i przedstawiam je mojej świadomości. Wola nasycona Światłem Chrystusowym wie, jak zresocjalizować krnąbrne ego. Dziś nie kieruję się złością lecz mądrością. Dopiero kiedy przebaczę sobie, zdołam przebaczyć innym. Wszyscy jesteśmy dziećmi SŁOŃCA! Nikt nie jest lepszy ani gorszy!

Zadzwoń do wróżki! Tarot. runy, numerologia, astrologia, horoskop!

Wróżka Enid