Horoskop dla znaku Panny na maj 2017

Horoskop dla znaku Panny na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

pannadobre

Panna 24.08 -23.09

Prognoza ogólna:
W maju zodiakalne Panny będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu Panny mogą pewnie kroczyć naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do Panien, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Sprzyjające okoliczności:
Mocną stroną Panien będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Panny wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Ostrzeżenie:
Saturn ostrzega Panny przed zbytnią ufnością we własne siły i umiejętności. Być może nie posiadają one jeszcze dostatecznej wiedzy, bądź nie odkryły istotnej informacji. Panny zdecydowanie powinny w tym miesiącu unikać sekretów i plotek.

Wydarzenie miesiąca:
Ważnym momentem dla Panien będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Dobra wróżka Krystyna