Horoskop dla znaku Raka na maj 2017

Horoskop dla znaku Raka na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

rakdobre

Rak 22.06 -22.07


Prognoza ogólna:
W maju Raki mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez Raki nowych, cennych doświadczeń. Wpływ Jowisza będzie je chroniła jak tarcza.

Sprzyjające okoliczności:
Żadne trudności, jakie Raki spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc Merkurego da Rakom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Rakom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Ostrzeżenie:
Maj nie będzie korzystny dla Raków pod względem ważnych emocjonalnych wyborów, jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje emocje, ale także zachowanie Waszego partnera. Od tej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Wydarzenie miesiąca:
Raki powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą wpływu Plutona. Mówi on wyraźnie, że coś w życiu Raków skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosu pustki i w to miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Może to być zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu lub znajomości.

Boisz się zmian? Czas porozmawiać z wróżką!

Jasnowidz Ewa