Horoskop dla znaku Skorpiona na maj 2017

Horoskop dla znaku Skorpiona na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Prognoza ogólna:
Maj będzie dla Skorpionów pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Będą dobrze organizowały swój czas i rozdzielały zadania. Muszą jedynie uważać, by nie popaść w zbytnie samouwielbienie i arogancję.

Sprzyjające okoliczności:
Zodiakalnym Skorpionom sprzyjać będzie wpływ Jowisza, który da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Skorpiony będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Ostrzeżenie:
Silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że Skorpiony pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić Skorpionom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało.

Wydarzenie miesiąca:
Maj ześle Skorpionom wielkie emocje. Będą walczyły ze swoimi słabościami, nałogami, starając się zmienić na lepsze. Wszystko skazuje na to, że nie zabraknie im determinacji i choć zdają sobie sprawę ze swoich ułomności, to walczą z nimi dzielnie. Skorpiony mogą odnieść sukces, o ile nadal będą trzymały się w karbach.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Enid