Horoskop dla znaku Strzelca na maj 2017

Horoskop dla znaku Strzelca na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Prognoza ogólna:
Na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku Strzelca będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświeżające, mobilizujące i przyniosą im oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla Strzelców byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą Strzelce ze stagnacji i nudy.

Sprzyjające okoliczności:
Osoby spod znaku Strzelca będą miały świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadbają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Ostrzeżenie:
Strzelce powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo wzięły na swoje barki, działają na kilku frontach i nadmiar wyzwań może je przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Wydarzenie miesiąca:
Wpływ Plutona może wnieść w życie Strzelców dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Może to zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Wróżka Ewa