Horoskop dla znaku Wodnika na maj 2017

Horoskop dla znaku Wodnika na maj 2017

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków zodiaku na maj 2017

wodnikdobre

Wodnik 21.01 - 19.02

Prognoza ogólna:
W tym miesiącu Wodniki znajdą czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazdy zapewnią im ochronę, a ich moc będzie szczególnie silna.

Sprzyjające okoliczności:
W maju mocną stroną zodiakalnych Wodników będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują Wodniki będą się wydawały wręcz magiczne. Ich nowy pomysł będzie miał wielkie szanse powodzenia.

Ostrzeżenie:
Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym, żeby nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Wodniki nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Wydarzenie miesiąca:
Dla wodników ważnym momentem będzie spotkanie z kobietą, żoną, matką, przyjaciółką, która w dużej mierze wpływa na ich życie. Doradzi im ona w kluczowej kwestii i pomoże zrealizować ważny plan. Dzięki jej wsparciu wodniki poczują się bezpiecznie i pewnie. Pod opieką cesarzowej odzyskają pełnię sił.

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Wróżka Jula