Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 1

Wibracja 1 - Wypalenie zawodowe

kip1

Ponure myśli + Więzienie

Niestety maj nie będzie dla aktywnych jedynek czasem dobrym ani radosnym. Zarówno w finansach jak i w pracy możecie obecnie odczuć pewne (u niektórych nawet duże) ograniczenia i blokady np. trzeba będzie spłacać pożyczkę, kredyt czy inne zobowiązania finansowe od których nie da się uciec a co nie pozwala rozwinąć Wam skrzydeł. Możecie mieć także poczucie rozczarowania swoim życiem zawodowym i/lub utknięcia w miejscu (np. w miejscu pracy, które Was nie satysfakcjonuje) oraz duży problem z ruszeniem naprzód z nowymi planami, pomysłami czy inicjatywami.

Brak zawodowego rozwoju niewątpliwie nie będzie Was nastrajać optymistycznie a nawet może Was przygnębić. Może pojawić się uczucie wypalenia zawodowego, poczucie ograniczenia, braku swobody a nawet zawodowe wyrzeczenia. Osobom szukającym pracy także się nie poszczęści – Wasza sytuacja raczej się nie polepszy a przedłużające się bezrobocie będzie przyprawiać Was o zmartwienia, pesymizm, wew. niepokój, nawet lekką depresję.

Osoby, które prowadzą własną firmę również nie odnotują w tym miesiącu wysokich obrotów, coś skutecznie będzie blokowało Wam dopływ gotówki np. mniejsza liczba zamówień, brak zainteresowania klientów czy wysokie koszty lub inne zew przeszkody, które możecie napotkać na swojej drodze.

W nieco lżejszej wymowie karty te mogą wskazywać po prostu ugrzęźnięcie w pracy np. po godzinach i niemożność z niej wyjścia co będzie powodować Wasze niezadowolenie i rozgoryczenie. Ogólnie trudny i ponury czas – finanse raczej słabe, trzeba będzie z czegoś zrezygnować oraz spłacać swoje zobowiązania finansowe. U niektórych może nawet pojawić się niepewność jutra i zamartwianie się na zapas o finansową przyszłość.

Ważne: U Jedynek, które zmagają się z depresją niestety choroba ta może się w tym m-cu nasilić. U pozostałych stany przygnębienia mogą być wyjątkowo dokuczliwe, do tego stopnia, że niektóre z Was zaczną izolować się od ludzi …DROGIE JEDYNKI PAMIĘTAJCIE ABY NIE BYĆ WIĘŹNIAMI SWOICH PONURYCH MYŚLI , starajcie się im nie poddawać! Każdy może popaść czasami w przygnębienie i stracić motywację do pracy, najważniejsze jest jednak to jak sobie z tym będzie radzić...

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna