Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 2

Wibracja 2/11 - Spór o pieniądze…

kip2

Osoba prawna + Wysoka Wygrana

W pierwszej połowie m-ca niezdecydowane dwójki zostaną skonfrontowane z dość stresującymi sprawami natury urzędowo-prawnej np. będziecie się o coś ubiegać w urzędach, składać dokumenty o dofinansowanie, kredyt, korzystać z porady prawnej, odwiedzać notariusza, dochodzić swoich praw w Sądzie, walczyć o swoje, składać wyjaśnienia podatkowe itp. Jedno jest pewne w tym miesiącu Wasze sprawy zawodowe lub finansowe się rozstrzygną, a jeśli czekacie na ważną decyzję urzędową to ją na pewno otrzymacie.

Niektóre dwójki mogą doświadczyć wywierania na nich presji w obecnym miejscu zatrudnienia lub spotkają się z surową oceną, krytyką ich pracy lub oporem ze strony przełożonych. Uważajcie na finanse - jeśli zalegacie z jakimikolwiek opłatami w tym m-cu wierzyciele mogą na Was mocno naciskać, dążąc do szybkiego wyegzekwowania swojego długu. Inni mogą dosłownie pokłócić się z kimś o pieniądze lub inne dobra materialne np. w przebiegu sprawy spadkowej. Jeśli jednak Wasza praca polega na doradztwie innym (szczególnie urzędowym, prawnym, podatkowym, lekarskim itp.) będziecie czerpać z niej duże korzyści i profity – zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca.

Szukający pracy będą mieli ogólnie trudności w jej uzyskaniu, możecie natrafić na surowego rekrutera, któremu nic nie ujdzie uwadze. Jeśli się jednak dobrze przygotujecie do rozmowy macie dużą szansę pokonać konkurencję. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie dwójki będą mieć w drugiej połowie miesiąca lepszą zawodową passę, los zacznie Wam w końcu sprzyjać Osoby, które posiadają własną firmę mogą odnotować większy ruch w biznesie i co za tym idzie większe dochody, jednakże Wasz zysk może być uzależniony od kilku źródeł dochodu, miejsc pracy czy innych czynników zewnętrznych. W tym czasie macie również większe szanse na uzyskanie nowej posady, którą możecie znaleźć przez przypadek lub szczęśliwy zbieg okoliczności.

Rada: W drugiej połowie maja warto nieco zaryzykować np. grając na loterii, giełdzie lub dokonując większej finansowej inwestycji. W tym czasie szczęście będzie Wam wyjątkowo sprzyjać. Pamiętajcie – jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości w ważnej dla Was sprawie – koniecznie skorzystajcie z porady doradcy/ specjalisty oraz regulujcie swoje zobowiązania finansowe na czas!

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna 

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna