Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 3

Wibracja 3 - Nowe zawodowe perspektywy 

kip3

Podróż + Dom

W pierwszej połowie m-ca trójki będą mogły liczyć na duże przyspieszenie i ruch w sprawach zawodowych. Jeśli jakieś sprawy stały dotąd w miejscu teraz z pewnością się to zmieni, nabierzecie wiatru w żagle a Wasze sprawy w końcu ruszą do przodu. Przed Wami nowe zawodowe doświadczenia, wyzwania i perspektywy, rozwój i ruch w biznesie, obiecująca rozmowa kwalifikacyjna z szansą na nową, stabilną i stałą pracę. Ogółem w pierwszej połowie maja Wasza kariera nabierze rozpędu a w drugiej Wasza pozycja czy to w firmie czy na rynku pracy się ugruntuje.

W tym miesiącu nie widać żadnych zagrożeń, przed Wami rysuje się korzystny zawodowo-finansowy czas, praca stabilna, stała i bezpieczna. Postawcie na swój indywidualizm i samodzielność w działaniu i dążeniu do celu, miejcie odwagę zawalczyć o swój sukces np. nie bójcie się założyć własnej firmy. Poszukujcie pracy w sektorze nieruchomości lub dużych firmach z wieloletnimi tradycjami rodzinnymi najlepiej w miejscowości nieco oddalonej od Waszego miejsca zamieszkania.

Wyruszcie przed siebie ku nowym doświadczeniom z odwagą a na pozytywne efekty swojego działania nie będziecie długo czekać W tym miesiącu macie też dobry czas na inwestowanie, szczególnie w dom, mieszkanie, remonty oraz środki transportu. Finanse powinny Wam na to pozwolić, gdyż będą stabilne.

Rada: Podczas tegorocznej majówki lub ciepłych weekandów wybierzcie się w niedaleką podróż choćby krótką wycieczkę za miasto lub wycieczkę rowerową. Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu poza domem dobrze Wam zrobi pozytywnie ładując baterie i wprawiając Was w doskonały nastrój.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna