Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 4

Wibracja 4/22 - Szczęśliwy obrót wydarzeń…

kip4

Nieoczekiwane Pieniądze + Wielkie Szczęście 


Solidne i pracowite 4-rki, to będzie zdecydowanie Wasz miesiac! Szczęście dopisze Wam w każdej dziedzinie życia, szczególnie w sferze zawodowo-finansowej możecie liczyć na sukces i korzystny obrót wszelkich spraw. Na horyzoncie - nawet dość niespodziewanie może pojawić się dodatkowy dochód, intratna propozycja pracy czy propozycja współpracy lub po prostu nieoczekiwana, szczęśliwa odmiana losu Wszystkie przedsięwzięcia zawodowe oraz finansowe obrócą się na Waszą korzyść.

W maju możecie również zebrać plony (w tym finansowe) swoich wcześniejszych wysiłków. W kartach widać uznanie i nagrodę od losu za wasze dokonania – w końcu dostaniecie to na co sobie swoją ciężką pracą w pełni zasłużyliście. Wasze ambicje będą zaspokojone a zawodowy sukces przyniesie Wam zadowolenie, szczęście a nawet publiczną aprobatę. Dla wszystkich 4-rek będzie to okres rozwoju, prosperity a dla niektórych także i błyszczenia w tłumie Osoby, które szukają pracy będą mogły liczyć na szczęśliwe okazje, znalezienie wymarzonej pracy, zgodnej ze swoim powołaniem i prawdziwymi życiowymi celami.

W finansach również bardzo korzystnie, będziecie mogli liczyć na same dobre wiadomości, znaczącą poprawę finansową i wzrost dochodów. W każdym aspekcie zawodowo-finansowym widoczny jest pozytywny, szczęśliwy rozwój sytuacji bieżącej – jaka by ona nie była…wasze codzienne finanse z pewnością się powiększą, dla jednych większą dla drugich mniejszą sumą pieniędzy. Wszystkie 4-ki powinny mieć w maju dodatkową gotówkę do dyspozycji, która sprawi im dużą radość.

Rada: Bardzo dobry moment na inwestycje finansowe!. Kolejna taka okazja może się za szybko nie powtórzyć! Macie teraz zielone światło na podpisywanie wszelkich formalnych dokumentów (w tym umów, przelewów, kredytów, rachunków itp.) – z pewnością przyniosą Wam korzyści.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna