Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 5

Wibracja 5 - Biurowy romans na horyzoncie…

kip5


Zakochani + Krótkotrwała choroba

W pierwszej połowie m-ca piątki będą mogły liczyć na powodzenie w sprawach zawodowych i finansowych. W kartach widać radość z wykonywanej pracy, harmonijne relacje z innymi oraz miłą i koleżeńską atmosferę w miejscu w którym pracują. Ba! Dla niektórych z Was atmosfera będzie tak sielankowa, iż możecie wdać się w biurowy romans z kolegą/koleżanką z pracy Inni poświęcą się temu co robią z wielkim oddaniem, entuzjazmem i pasją, będą wkładać w swoją pracę naprawdę dużo serca. Piątki poszukujące pracy również mają dobry czas na znalezienie satysfakcjonującego zajęcia, takiego, które będziecie lubili i które będziecie z chęcią wykonywać.

Finanse w pierwszej połowie maja również dobre – przedsięwzięcia, jakie podejmiecie w tym czasie będą zakończone sukcesem. Trochę gorzej wygląda sytuacja w drugiej połowie miesiąca – wtedy możecie napotkać lekki zawodowy przestój a sprawy nie będą układać się tak jakbyście tego chcieli. Szukający pracy mogą mieć trudności w jej znalezieniu lub oczekiwać na dalszy rozwój wypadków. Finanse będą takie jak na początku miesiąca – tu nie widać dalszych wzrostów czy większej poprawy, możliwe nawet lekkie straty. Niektóre z Was mogą w tym czasie pobierać zasiłek chorobowy lub być na zwolnieniu lekarskim. 

Rada: Uważajcie na swoje zdrowie – szczególnie w drugiej połowie m-ca, gdyż może dopaść Was przemęczenie, złe samopoczucie, niedyspozycja a nawet krótka choroba, która wytrąci Was z dotychczasowego (szybkiego) rytmu życia. Wszystkim piątkom zalecany jest odpoczynek i umiarkowana aktywność. Musicie nauczyć się relaksować w przeciwnym razie Wasz organizm się zbuntuje i wymusi na Was przerwę w pracy po to, abyście mogli zregenerować nadwątlone siły. W drugiej połowie maja rozsądniej gospodarujcie pieniędzmi – to nie jest dobry czas na inwestycje ani zabieranie się za nowe działania, pierwsza połowa m-ca bardziej temu sprzyja.


Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna