Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 6

Wibracja 6/33 - W oczekiwaniu na czyjś ruch… 

kip6


Oczekiwanie + Pan

Drogie szóstki w pierwszej połowie maja karta Oczekiwanie przepowiada, iż Wasze plany i życzenia jeszcze się niestety nie zrealizują a jeśli czegoś z tęsknotą wyglądacie np. zawodowych czy urzędowych wieści lub ruchu w jakiejś sprawie będziecie nadal na to oczekiwać. Szukającym pracy również na początku miesiąca nie dopisze szczęście, zapowiada się dalszy zastój, przerwa w działaniu, atmosfera dalszego oczekiwania i brak ruchu naprzód. Nie jest to również dobra pora na zmianę pracy czy nowe inwestycje finansowe, zalecana także większa ostrożność w podejmowanych działaniach biznesowych.

W finansach również przestój, wasze zasoby się nie powiększą a nawet mogą się skurczyć. Jeśli wyczekujecie poprawy finansowej czy większych obrotów w firmie musicie uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Rozwój wypadków będzie w tym miesiącu ściśle uzależniony od ważnej męskiej postaci z Waszego otoczenia, a wy sami nie będziecie mieć na nią większego wpływu. Osobą tą może być wasz partner, szef, manager, wspólnik/wspólniczka lub inna ważna osoba z którą ściśle współpracujecie, prowadzicie negocjacje czy biznes. To właśnie od tej osoby będzie zależny dalszy postęp w waszej karierze lub też jego brak. Jeśli liczycie po cichu np. na awans lub podwyżkę niestety jeszcze teraz się to nie zrealizuje.

Rada: Wykorzystaj dany Ci teraz czas na odpoczynek i ułóż sobie konkretny plan działania, nie forsuj spraw na siłę bo to i tak nie przyspieszy rozwoju wypadków. Cierpliwie czekaj na ruch czy informację ze strony mężczyzny, bo to on jako postać kluczowa i decyzyjna będzie w tym miesiącu ‘rozdawał karty’.


Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna