Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 8

Wibracja 8/44 - Powolny i miarowy postęp w karierze...

kip8

Daleka droga + Praca

Ambitne ósemki w tym miesiącu będą bardzo pracowite, ukierunkowane na pracę i aktywne zawodowo, nawet z tendencją do pracoholizmu. Wasza pozycja w pracy czy to na rynku pracy będzie stabilna i pewna. Niektóre z Was będą mieć nawał obowiązków (szczególnie po majówce), niektóre odnotują większy ruch i dobre wyniki w biznesie, aczkolwiek w ogólnym bilansie rozwój firmy będzie w tym miesiącu wolny ale za to bezpieczny.

Nie będziecie wykazywać tendencji do podejmowania ryzyka. Wszystkie ósemki mają teraz bardzo dobry moment aby poczynić długofalowe plany zawodowe, jeśli rozważacie np. wyjazd za granicę – jest to dobry pomysł. Dla tych z Was, które już pracują za granicą będzie to naprawdę pracowity czas. Postawcie teraz bardziej na doświadczenie nabywane wraz z praktyką niż na szybkie wzbogacenie się, bo na to będziecie musieli sobie ciężko zapracować a sukces przyjdzie do Was z czasem.

Szukający pracy mają lepsze perspektywy w drugiej połowie miesiąca, karty radzą aby szukać pracy daleko od domu w innym mieście a nawet państwie. Macie szansę zdobyć satysfakcjonującą posadę tylko trzeba aktywnie jej poszukiwać.
Finanse w maju będą stabilne, wzrost dochodów powolny ale za to stały i pewny. Dobry moment na długofalowe inwestycje oraz czerpanie profitów z wcześniej poczynionych inwestycji.

Rada: Przy wszelkich przedsięwzięciach zachowajcie rozwagę, roztropność i cierpliwość. Jesteście na dobrej drodze do sukcesu, który jednak trzeba będzie sobie wypracować własną, solidną pracą.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna