Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 9

Wibracja 9 - Zawodowa protekcja i harmonijna współpraca z innymi 

wib9

Dojrzały Pan + Małżeństwo


W pierwszej połowie miesiąca na życie urodzeniowych 9-tek będą miały bardzo korzystny wpływ starsze i bardziej doświadczone osoby z ich otoczenia – dyrektorzy, szefowie, osoby decyzyjne, specjaliści w swoim fachu lub doradcy zawodowi. Karty te mogą reprezentować dobre relacje z szefem ale także pomoc i wsparcie ze strony innych ludzi. Niektóre 9-tki doświadczą zawodowej protekcji, ktoś Was może polecić lub się za Wami wstawić. Będzie to pomocne szczególnie wtedy kiedy szukacie nowego zatrudnienia.

W maju dobrze jest więć poszukiwać pracy za czyimś pośrednictwem, pomocą i rekomendacją lub poprzez pośrednictwo zawodowe takie jak Urzędy, Agencje Pracy. Jeśli natomiast czekacie na jakieś urzędowe wieści będą one pozytywne. W finansach również poprawa, będziecie mogli liczyć na czyjeś wsparcie. Korzystnie również wygląda współpraca ze starszymi od Was, doświadczonymi mężczyznami.

W drugiej połowie maja możecie zawrzeć bardzo korzystną umowę lub kontrakt, widać zadowolenie ze współpracy z innymi, pracę w grupie, dobry kontakt z otoczeniem, miłą atmosferę w pracy i ogólnie sprzyjający zawodowo czas. Osoby, które prowadzą własny biznes także odnotują wyraźną poprawę. Wasza firma będzie przynosiła dochody i będzie wzbudzać zaufanie klientów. Jeśli myślicie o spółce lub szukacie wspólnika jest to bardzo dobry pomysł, postawcie jednak na współpracę z osobami starszymi i bardziej doświadczonymi od siebie, specjalistami w swoich dziedzinach, które będą wam służyły pomocą i mądrą radą. Teraz wszelka współpraca z innymi będzie lepsza niż działanie w pojedynkę.

Rada: Postawcie na działania w grupie a w razie kłopotów szukajcie wsparcia u innych osób – powodzenie Waszych planów będzie teraz ściśle zależne od innych więc warto łączyć siły z drugą osobą. Jak to mówią ‘Co dwie głowy to nie jedna…’. Powodzenia!

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna