Horoskop numerologiczny zawodowo-finansowy na lipiec dla wibracji 3

Horoskop numerologiczny zawodowo-finansowy na lipiec dla wibracji 3

Horoskop numerologiczny


WIBRACJA 3

kipper9


Nadchodzą zawodowe zmiany

Przed trójkami w lipcu rysują się nowe zawodowe zmiany i niezbyt stabilny czas. Powinniście być teraz przygotowane na to, iż Wasza sytuacja zawodowa może się zmienić. Dla jednych może być to zmiana stanowiska, zmiana umowy, godzin pracy czy zakresu obowiązków a dla innych nawet zmiana miejsca pracy lub zamieszkania. Niektóre trójki będą w ciągłym ruchu, będą często się przemieszczać z miejsca na miejsce lub ich praca będzie wymagała mobilności. Szukający pracy również mogą liczyć na zmiany, sprawy ruszą do przodu - możliwa rekrutacja, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną a nawet nowa praca w nowym miejscu zamieszkania.

Rada: Szukajcie pracy niestacjonarnej, w ruchu np. jako kierowcy, handlowcy, dostawcy, w firmach remontowych, budowlanych, naprawczych, usługach, przeprowadzkach itp.. Jeśli oczekujecie i wyglądacie zmian to w tym miesiącu one na pewno się pojawią, sprawy w końcu ruszą do przodu a sytuacja zacznie się zmieniać.

Finanse – finansowa sinusoida, jeszcze niestabilnie i zmiennie. Wynagrodzenie zależne od ilości klientów, prowizji, sezonu i okoliczności. Raz mniej, raz więcej. Pieniądze w ruchu.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna! Zadzwoń do niej!

fortuna